Reklama
Reklama
ČSFD.sk
Hľadať
Podrobné vyhľadávanie
Môj účet
Ovládací panel
Prihlásenie
Registrácia
Zabudnuté heslo
Pridať film
Pridať tvorcu
Novinky
Televízia
Kino
VOD
Rebríčky
Blu-ray
DVD
Žánre
NEW
Ocenenia
Používatelia
Diskusie
Shop
ďalšie
Novinky
Televízia
Kino
VOD
Rebríčky
Blu-ray
DVD
Žánre
NEW
Ocenenia
Používatelia
Diskusie
Shop
1 fanúšik
JDejavu
Jaroslav Cimrman
Praha, Hlavní město Praha, Česko
programátor
Najsledovanejšie
žánre
žánre
/
typy
typy
/
pôvody
pôvody
Dráma
Komédia
Akčný
Animovaný
Sci-Fi
film
seriál
TV film
divadelný…
koncert
USA
Veľká Británia
Československo
Francúzsko
Nemecko
Prehľad
O mne
Hodnotenia
Recenzie
Denníček
Obľúbené
Filmotéka
Zaujímavosti
Obsahy
Biografie
ďalšie
Prehľad
O mne
Hodnotenia
Recenzie
Denníček
Obľúbené
Filmotéka
Zaujímavosti
Obsahy
Biografie
Filmy
Seriály
Relácie
Herci
Herečky
Režiséri
Skladatelia
Scenáristi
Spisovatelia
Kameramani
ďalšie
Filmy
Seriály
Relácie
Herci
Herečky
Režiséri
Skladatelia
Scenáristi
Spisovatelia
Kameramani
Obľúbené filmy
(10)
Votrelec 2
(1986)
Predátor
(1987)
Star Trek VIII: Prvý kontakt
(1996)
Star Wars: Epizóda V - Impérium vracia úder
(1980)
Indiana Jones a posledná krížová výprava
(1989)
Star Trek VI: Neobjavená zem
(1991)
Apollo 13
(1995)
E.T. - Mimozemšťan
(1982)
Star Trek
(2009)
Iron Man
(2008)
Napísať správu
Pridať do obľúbených
Ovládací panel
Fanklub
(1)
Pet67
conatojar.in