Ředitelka zdravotnické školy v Teplicích zakáže muslimské studentce nosit šátek během vyučování. Zatímco pedagogický sbor souhlasí s ředitelkou, část studentů točí video na podporu spolužačky. Na čí stranu se postaví školský ombudsman Aleš Pelán (L. Vaculík)? (Česká televize)

MatoPalkes

Títo vlastenci s ledva dokončenou učňovkou, nulovou gramatikou a plnou hubou patriotizmu sú a budú večne živí. Diel bol oproti predchádzajúcim slabší, ale z princípu za všetky tie odpady plný počet. ()

DiDu

No, mě spíš připadalo, že ta holka potřebovala psychiatra. Docela se divím, že nikdo příčiny její radikální změny nezkoumal, když to zasáhlo tolik lidí. Támhle leze ombudsman na komín na prahu smrtelného rizika, aby pochopil, co se stalo, ale tady v tom ta holka zůstane úplně sama, ty pseudopodporovatele nepočítám. ()

k.rakonos

Asi nejslabší díl, u kterého se rozplývají možná libtardi a sluníčkáři. Ti ať vezmou bibli, ženy ať se letně obléknou a jedou bojovat za západní práva třeba do Saúdské Arábie či Pákistánu. Hlavní hrdinka absolutně stupidní kráva. Naše země, naše pravidla. Pokrytectví na celé čáře. A velké varování je situace v západních zemích - Německo, Holandsko, Francie, Belgie, Švédsko..🙏 ()