Novinářka Anna se zamiluje do dvou mužů a zdá se, že ani bez jednoho už dál nechce žít. Ale netuší, že její vyvolení sdílí společnou domácnost. (oficiálny text distribútora)

Zeek

Podotýkám, že romantické komedie jsou mým oblíbeným žánrem, ale toto je podprůměrná nekomedie s nesympatickou hlavní představitelkou. Nechápu, jak se do ní mohli zamilovat, mě přišla nesympatická a úplně bez charisma, já jsem na ní nic pozitivního nenašel. Tím spíš jak ona do nich, když se zrovna čerstvě rozešla (jestli jsem to dobře pochopil) a zapřísáhla se, že nikoho určitě nechce, a najednou si vybírá ze dvou můžu, kteří o sobě nevědí a přitom spolu žijí v jednom bytě, jak logické. A jak už to bývá, jeden jí přitahuje po fyzické stránce a druhý po psychické, tak kterého si vybrat? Prostě klasický trojúhelník, akorát ve velmi slabém provedení se spoustou zbytečností a zmatečností, které na kladném hodnocení určitě nepřidají. Moje hodnocení: 20% ()

marti

Málo vtipná komédia o tom, ako sa ohrdnutá milenka ženatého muža chce chovať ako muž a začne flirtovať naraz s dvoma mužmi, ktorí náhodou bývajú spolu (klavirista a robotník na stavbe - naprosto bežná kombinácia :-)). Samozrejme toto malo vytvárať situačnú komiku, ktorá sa ale príliš nekoná. ()