Prostřednictvím upřímných rozhovorů s tvůrci seriálu a exkluzivních záběrů z natáčení zjistíte, jak tým, který pracoval na II. řadě seriálu Loki, zvýšil jeho napínavost, a přitom zachoval šarmantnost a sarkasmus, které jsou pro seriál typické. Podívejte se, jak se tvořily nápadité kostýmy a stavěly propracované kulisy a setkejte se s novými spojenci a nepřáteli. (Disney+)

William_

Škoda že tak málo prostoru dostal J. Majors (respektive žádný nedostal), přitom i on byl jednou z hlavních postav 2. série. Jinak se jedná o moc pěkné ohlédnutí za NEJLEPŠÍM MCU SERIÁLOVÝM POČINEM a bezkonkurenčně nejlepším projektem v novějších fázích MCU. Jen prosím - takové moje přání do budoucna, už nechte Lokiho být a nechte ho spát, nepotřebujeme Lokiho probouzet kvůli zbytečným cameo rolím v podprůměrných Mrvel filmech. Odešel se ctí. ()

B.Wilde

Bez Toma by Loki nikdy nebyl takový, jaký je... vždy když vidím dokumenty z natáčení, líbí se mi, jak tomu vždy přidá něco navíc. Jde znát, že Marvel je kus jeho života. Také se mi líbila ukázka práce na speciálních efektech, i různé maličkosti, které divák bere za automatické... jistě zabraly hodiny práce. Vždy si u takového dokumentu říkám, jak musí být zajímavé pracovat u filmu či seriálu. Především, když jde o něco netradičního. ()