Únos táty od rodiny Nicka Brewera má zlověstnou dohru na internetu a jeho nejbližší musí rychle zjistit, kdo za tím vším je a proč to udělal. (Netflix)

Recenzie používateľa LachtanShows k tomuto seriálu (8)

Sestra (2021) (E01)

Leží mi to mezi seriály, co chci vidět tak dlouho, až jsem nemohl dál otálet. Důkaz, že v záplavě odpadního obsahu, co Netflix ve velkém produkuje, dokáže stále vyrukovat s fakt promyšlenou minisérií. ()

Detektiv (2021) (E02)

Tohle střídání úhlů pohledu mám dost rád, ačkoliv se tu na to nejede na sto procent a stále se děj dost fokusuje i na postavu, která měla být primární v předcházející epizodě. Jsem zvědav, jestli se fakt poleví ve dvou modrých, co přijdou právě teď. ()

Manželka (2021) (E03)

Modrá čísla tu nechápu, i z pohledu Sophie se vyšetřování nadále posouvá zajímavým směrem a její představitelka zhrzenou manželku s nemalým pocitem viny ztvárňuje s velkým přehledem. ()

Milenka (2021) (E04)

Opět neúměrně podhodnocené, stupňování zamotanosti se dále daří a já tuhle minisérku začínám fakt žrát. Až bych ji nejradši dojel naráz. ()

Reportér (2021) (E05)

Nikoliv Manželka s Milenkou, ale Reportér je tím dílem, co vás hlavním protagonistou epizody až irituje a moc nových informací ani nepřinese. Ne nadarmo dravé reportéry považuju za jedno z nejhorších zaměstnání. A tady byl pro roli ještě zvolen silně nesympatický herec. ()

Bratr (2021) (E06)

Teď už se to ale rozjelo na takové obrátky, že nestačím čumět. A tvůrci se rozhodli, že tak prvoplánové to rozhodně udělat nechtěli. Jedině dobře, protože tohle klamání diváka a napínání až do samotného konce, mám nejradši. ()

Syn (2021) (E07)

Nejlepší díl asi fakt přišel už v 6. epce, ale i tady se jede už fakt na silně thrillerovou notu a člověk je jak na trní, kdo z těch všech nejasných postav to nakonec mohl být. ()

Odpověď (2021) (E08)

Skvělá minisérie se slušným, ale nikoli kulervoucím zvratem, kterou jsem měl dlouho vedle naprosto precizní Neviny, s níž to nechci srovnávat, ale dát vedle sebe jako dva fakt povedené originální seriály Netflixu. ()