Únos táty od rodiny Nicka Brewera má zlověstnou dohru na internetu a jeho nejbližší musí rychle zjistit, kdo za tím vším je a proč to udělal. (Netflix)

mdf

Do 5.dílu se opravdu nic neděje, pak už to má trošku spád, příběh by to nebyl až tak špatný, ale bylo tam hodně nelogičností a ten konec...... Možná kdyby to bylo jenom ve dvou hodinách tak by to bylo našlapané a napínavé. ()

dalia

Seriál mne zpočátku bavil, vyprávění z úhlu pohledu různých postav bylo zajímavé, samotný závěr a rozuzlení ve mně ale zanechalo trochu rozpačitý dojem. Je to napínavý příběh, nicméně chvílemi tvůrci s cílem svést diváka na nesprávnou stopu (což je samo o sobě fajn a do detektivky to patří) trochu podvádějí, když např. prezentují fantazie různých postav jako reálné vzpomínky. Některé postavy také jednají nepřiměřeně a nelogicky a svádět to na jejich případné duševní problémy je dost laciné. Celkově mezi 3 a 4 hvězdičkami. ()

Dakota1978

Zajímavá neotřelá zápletka, která v průběhu děje diváka stále překvapuje. Demonstrace naší vnitřní špíny a povrchnosti z využívání/zneužívání všudypřítomných sociálních sítí. Dobrý scénář s postupným vývojem/vykreslením hlavních postav byl zásadní pozitivum seriálu a zaslouží si pochvalu. Bylo to chytlavé, dobře natočené a rozhodně nenudilo. Ne úplná superpecka, nicméně 4* zaslouží. Palec nahoru. ()