Únos táty od rodiny Nicka Brewera má zlověstnou dohru na internetu a jeho nejbližší musí rychle zjistit, kdo za tím vším je a proč to udělal. (Netflix)

Chenso

Nevím z čeho jsou všichni tak utření ,ale ať už pomalý nudný děj ,nebo ještě tupější konec ,všechno za mě stálo za starýho babiše. A to jsem si i občas řekl že je to ok,dokud nepřišla ta hlavni pointa a vysvětlení kdo a proč to udělal.Fakt super pointa- congrats ()

Dobry_clovek

Neverohodne dialogy, nerealisticke chovani postav a ponekud prkenne herecke vykony snizuji napeti, ktereho by jinak v podobnem pribehu mohlo byt plno. To, ze si parta pubertaku vsimne detailu, ktere neodhali ani policie a FBI, nebo, ze se hlavni hrdinka obrati na policii a potom je nastvana “ ze ji porad obtezuji “ je jen dalsim prikladem ponekud naivniho scenare. Ano, divak je zvedavy na dalsi dil protoze chce vedet jak to dopadne a jaka bude pointa, ale zaroven ma pocit, ze sleduje neco, co by v realnem svete probihalo uplne jinak a proto nema k postavam zadny citovy vztah. Je to presne ten typ serialu, ke kteremu se divak priste uz znovu nevrati. ()

dalia

Seriál mne zpočátku bavil, vyprávění z úhlu pohledu různých postav bylo zajímavé, samotný závěr a rozuzlení ve mně ale zanechalo trochu rozpačitý dojem. Je to napínavý příběh, nicméně chvílemi tvůrci s cílem svést diváka na nesprávnou stopu (což je samo o sobě fajn a do detektivky to patří) trochu podvádějí, když např. prezentují fantazie různých postav jako reálné vzpomínky. Některé postavy také jednají nepřiměřeně a nelogicky a svádět to na jejich případné duševní problémy je dost laciné. Celkově mezi 3 a 4 hvězdičkami. ()

Dakota1978

Zajímavá neotřelá zápletka, která v průběhu děje diváka stále překvapuje. Demonstrace naší vnitřní špíny a povrchnosti z využívání/zneužívání všudypřítomných sociálních sítí. Dobrý scénář s postupným vývojem/vykreslením hlavních postav byl zásadní pozitivum seriálu a zaslouží si pochvalu. Bylo to chytlavé, dobře natočené a rozhodně nenudilo. Ne úplná superpecka, nicméně 4* zaslouží. Palec nahoru. ()