Rozpolcený, ale odvážný Dračí rytíř musí využít sílu draka, kterou v sobě nosí, aby porazil zabijáckého démona. Výpravná fantasy podle online hry. (Netflix)

Recenzie používateľa Ondak k tomuto seriálu (4)

DOTA: Dračí krev (2021)

Po shlédnutí mohu jen doporučit. Krásná animace a děj bez zbytečných výplní. Třetí série mi přišla mírně myšlenkově překombinovaná (ne špatná) , ale jako celek super a nemohu jinak než doporučit. Opravdu jsem se bavil ()

1. kniha (2021) (S01)

První série je hlavně o seznámení se světem a hrdiny. Každý má svůj cíl a osud a opravdu se mi jejich různorodost líbila a většinu jsem si i oblíbil. Děj napínavý a skvěle zpracovaný. Jen bych možná přidal trochu akce, ale i tak jí bylo dostatek. Zpracování na špičkové úrovni. Hru znám jen to, že existuje a i bez znalostí hry je vše pochopitelné. Není problém tedy doporučit všem. Jedná se o skvělý fantasy seriál plný kouzel a draků. ()

2. kniha (2022) (S02)

Po shlédnutí je lepší jak první série, vše se postupně zamotává, ale drží si standart z první série. Přibyde pár nových postav a staré zůstanou. Finále série je epické a přehnané. Na třetí sérii se těším. Škoda, že není delší, příběh dle mě běží až moc dopředu. ()

3. kniha (2022) (S03)

Nemohu si pomoci, ale třetí série se mi zdála mírně zbytečná, protože to hlavní co bylo vysvětlováno se takto vlastně nevyřeší. Nechci spoilerovat, tak jen takhle k popisu. Vlastně co se týče děje je vymyšleno dobře, ale opravdu by to nikdo nedokázal udělat dříve... ?  ale na druhou stranu chápu myšlenku a posleství. Tak jako tak si série drží standard a je krása se dívat. Děj běží dopředu a vždy jsem se těšil na další díl. Mohu jen doporučit ()