Jackson sa dozvie, že jeho matka záhadne zmizla. Preto celý tím letí do Botswany, aby ju našli. Počas letu je lietadlo prepadnuté generálom Daviesom a jeho vojakmi. Členom tímu sa ale podarí vojakov premôcť a zajať generála. Abraham ho mučí a dozvie sa, že Robert je stále nažive, ale nechá si túto informáciu pre seba. Jamie, ktorá začína cítiť náklonnosť k Loganovi, zistí, že generála Daviesa do lietadla dostal práve on. Cíti sa zranená, strelí ho uspávacou šípkou a vyhodí z lietadla. Keď dorazia do Botswany, celú dedinu, v ktorej žila Jacksonova matka, nájdu vyvraždenú. (TV Dajto)

tron

Kokos ja by som tomu pilotovi dal prvé miesto v titulkoch (alebo aspoň rip-off sledujúci celú druhú sériu z čisto jeho pohľadu):-) Po predchádzajúcej nudnej časti je osmička konečne návratom k starej forme. Na Zoo sa mi páči jeho nekompromisnosť. Nie je to zbytočne drastický ani krvavý seriál, ale vcelku bežne je zlikvidovaná postava, u ktorej by ste to nečakali. V ôsmej epizóde druhej série na to idú tvorcovia aj postavy zhurta. Brutálne mučenie, hadí jed, zoskok z lietadla síce s padákom, ale zároveň so znehybnenými rukami... uff, dobré to bolo. A v akom inom seriáli uvidíte resuscitáciu mŕtvoly prostredníctvom elektrických mravcov, ktorí dávajú mŕtvole elektrické vibrácie na srdce a tým ju oživia? No povedzte, v ktorom? Tak ja vám to poviem. V žiadnom vážení. V žiadnom. Navyše sa znova o slovo hlási starý dobrý a milovaný, no polozabudnutý leňochod. Stále žije a má sa dobre! Poteší aj drastický twist na konci. ()