Grace je krátko po rozvode. Jej bývalý manžel odišiel, peniaze sa minuli, ďalší začiatok je veľmi ťažký. Ešte, že má priateľku. Umelkyňa Ellie mala odjakživa dobré nápady a ani vo veciach lásky nemá problém. A tak jej podá pomocnú ruku. Film je komediálne ladený. (oficiálny text distribútora)

Ryuuhei

Generická, fíl gůd romantika od našich sousedů, která si jede po zajetých kolejích. Hrdinka potřebuje odkoupit dům od své podlé sestry, která na ni nebere ohled, do toho se objevuje místy až feministická podpora ze stran postav, jež jsou zhrzené muži, a nechybí ani dvojice jednodimenzionálních, svůdných mužských klaďasů, které tu jsou vyloženě proto, aby si své cíle osobního zájmu získali vyloženě jen úsměvy. Lehce jsou zde zastoupeny i umělecké směry typu architektura a malířství. A dohromady to i přes primitivní premisu celkem funguje, byť v mnoha ohledech děj zjednodušuje. Navíc pokud se člověk v momentální chvíli necítí na intelektuální nápor, jako se to zrovna v tu chvíli dělo mně, nechá se unášet příjemným pozitivismem a přímočarostí, jíž snímek oplývá. Někdy je to třeba a na to jsou takovéto hezky vypadající patosy ideální. ()

ghatos odpad!

Grace s aurou téměř světice a výrazem svata dala chce zachránit dům i svůj život a zrovna se tam začne ochomejtat jeden šulda...no, tak to přece všichni milujeme že? :) :) 19%. ()