Film o lidech, kteří milují kempování a vytvářejí letní kolonii, kde se všichni znají. Již léta jezdí na stejné místo a jsou rozhodnuti neustoupit ze svých stereotypů ani v létě. Ve velké vzdálenosti míjí tento způsob dovolené plastický chirurg se svou dcerou, míříce do drahého luxusního hotelu. Kdyby neměl auto jako James Bond, možná by ho s klidným srdcem nechal v místní autoopravně spravit. O svého drahého miláčka se však bojí, a tak raději počká, až ho místní automechanik opraví. Ale oprava se protahuje, nikde v okolí není volný pokoj, a tak musí vzít za vděk - s velkým odporem a nechutí - stanem v obrovském kempu. Arogantní plastický chirurg, kterému ženy na potkání ukazují svá ňadra, nechce mít s lidmi kolem sebe nic společného. Ale... (oficiálny text distribútora)

Enšpígl

Francouzi umí letní pohodovky jako málokdo, to je prostě fakt a já jim je baštím i když to vlastně nemá ani pořádnou zápletku, ale stará herecká parta umí naladit melodii pohody opravdu skvěle a navíc to léto, to léto. Jinak bych prosil místní degeny, když už jsou zde aktivní v nahazování filmů, psaní životopisů a dalších aby když už jsou jim filmy u prdele, si zjišťovali fakta, protožože je to tady jedna kravina vedle druhý a už mně to fakt sere. Například v tomhle filmu hrála Emmanuelle Seigner asi jako Stallone v Krakonošských pohádkách. ()

slunicko2

Velmi francouzský úsměvný lehce ponudnělý snímek. Obávám se, že bych pobyt v kempu s protivně vlezlými obyvateli nedal. Na druhé straně je dojemné, že někdo jezdí 30 let na stejné místo na dovolenou, setkává se tam s podobně smýšlejícími kamarády a má svůj kemp jako druhý (letní) domov. Ale spíš to na mě působilo jako nějaké resocializační středisko. ()

T2

Rozpočet EUR14,230,000 ($16miliónov)Tržby Celosvetovo $37,912,041║ Dejovo kostrbaté, nie moc zaujímavé postavy, dosť slabá súhra, zábavnosť niekde ostala visieť vo vzduchu, nie je tu cítiť. /40%/ ()

Karamanlis

Miestami trochu triviálne pôsobiaca, no zároveň občas aj vtipná novodobá francúzska komédia, uťahujúca si najmä z autokemping vyznávajúcich príslušníkov francúzskej strednej vrstvy a úsmevných vzťahov, zvykov a rituálov, ktoré majú počas tohto dovolenkovania nižšieho štandardu zaužité. Vyskytuje sa tu množstvo viac či menej komických postáv s excentrickými charaktermi, ktoré však nie sú vždy úplne dotiahnuté. ()

Pink.Panther

Povedená francouzská komedie nové doby. Idealní k banánovému Bencu na letní podvečer kdesi v kempu na riviéře. Ti co jezdí kempovat těch třicet let a žabky jim přirostly k nohám, zaslzí nejen při úvodní Dolce Vita Ryana Parise a připomenou si Mylène Demongeot, Claudea Brasseura a holandské kakao. 75%. Produkce: Pathé ()