silentname

"Beverly Hills Wedding" v podstate spĺňa definíciu Hallmark filmu. So všetkým čo k tomu patrí. Ak si tak nastavíte očakávania, presne toho sa aj dočkáte. No čo film pre mňa robí trošku zaujímavým je jeho hlavná myšlienka. Napriek tomu, že viete dopredu dopadne, tak je to minimálne dobrý odkaz, ktorý si z toho môžu diváci vziať. Nie je to nič prelomové, ale dobre. A pri sledovaní záveru som si tak trošku vybavil aj moju svadbu spred piatich rokov a dúfam, že sa dočkám aj ďalšieho výročia. Film je podľa mňa neškodný, natočený je dobre, vyzerá celkom schopne, herci vedia čo majú hrať, no scenár ich nijakým spôsobom neposúva dopredu. Čo čakáte, toho sa dočkáte. Nič viac, nič menej. Hodnotenie: C+ ()

BOURQUE

Som presvedčený, že film nenechá chladným nikoho, kto vie, že ako je to s naplánovaním svadby a vedia, aký to je, keď vám do prípravy každý hovorí len svoje. Aj keď ich vedie dobrý úmysel, po čase to začne byť frustrujúci. Mimo iné, aj v tomto filme sme svedkami niečoho takého. Problémom je však to, že všetko je tak idealizované a vyriešené, že so skutočnosťou to má len (veľmi) málo spoločného. Herci a herečky vypadajú tak, akoby ich vytiahli zo škatuľky a ich postavy počas celého filmu sa príliš nemenia (keď áno, tak je to mikroskopický minimum). Osobné hodnotenie: 56% (*) ()