Pacific Rim: Země nikoho

• USA Pacific Rim: The Black

Kaijuové se vynořili z moře a ovládli Austrálii, kde se dva sourozenci s pomocí poničeného jaegra pokouší najít ztracené rodiče – nebo aspoň přežít. (Netflix)

Recenzie používateľa iXtr3m3 k tomuto seriálu (3)

Pacific Rim: Země nikoho (2021)

Napriek anime štýlu ďaleko dospelejšie ako Uprising. Na druhú stranu, napriek krátkej minutáži som aj tak pociťoval absenciu akcie v takom pomere, ako by som si želal a bojím sa, že to s úvodom a pomalým rozjazdom trošku preháňajú. Ale dávam druhej sérii veľké šance, otázky a potenciál odpovedí na ne, sú vysoko SPOILER ALERT Boy, Mecha-Kaiju, Kaiju Messiah, Mei, osud rodičov, budúcnosť detí atď. SPOILER END UPDATE po druhej sérii 25. 04. 2022: tak a máme to tu. Všetko, čo bolo slabšie na prvej sérii šlo hore, tzn. viac akcie, viac súbojov, odpovede na otázky, ktoré nás zaujímali, viac drámy dokonca, na pomery Netflixu a s prihliadnutím na to, že hlavné postavy sú deti a teenageri, tak sa jedná o výraznejšie dospelejší seriál, ako je to u Netflixu bežné. Za mňa môžem odporučiť a určite som zvedavý na ďalšiu sériu. Keby k nej náhodou nedošlo, tak druhá pekne uzatvorila väčšinu vecí, takže tiež by to nebol zahodený čas. ()

Série 1 (2021) (S01)

7,5-8/10 ()