Sami

• USA Solos

Hvězdami obsazený seriál sleduje bytí člověka a jeho propojení s ostatními lidmi i v té nejosamělejší době. (Michalek)

Recenzie používateľa Telemachus k tomuto seriálu (7)

Leah (2021) (E01) odpad!

Co je horší než jedna Anne Hathaway? 3 Anne Hathaway! Její styl hraní mi vůbec nesedí – nevím jestli někdo ze současné scény přehrává víc než ona. Nejhorší tu ale byly řádky. Tuze špatně napsáno. Tuze. ()

Tom (2021) (E02)

Mackie je o několik řádů lepší herec, ale dialogy bohužel nikdo nevylepšil. Těm větám nešlo vůbec věřit. ()

Peg (2021) (E03)

Diva Helen Mirren letí do vesmíru. A prdí. To není dehonest, to je popis toho, o čem vypráví. Celkově je ta postava napsaná tak prachbídně, že jsem ji měl dost po pěti minutách, a to Helen pokládám za vynikající herečku. Navíc použít Space Oddity pro tak mdlé dílo je skoro zločin. ()

Sasha (2021) (E04)

A konečně alespoň trochu dobrý zářez. Ne, že by to bylo kdo-ví-jak skvěle napsané, tam se s touhle sérií asi nedostanem, ale zahrané výborně a konec byl takový pěkně dickovsky depresivní. ()

Jenny (2021) (E05)

Jujky, to byl ale protivný hlásek :) Díky tomu slabému erotickému náboji to bylo lehce zajímavější, než na kolik to skutečně vydalo. ()

Nera (2021) (E06) odpad!

Nesmysl! ()

Stuart (2021) (E07)

Tak ani Morgan to nezachránil. Hmm. Téma bylo nosné, ale Weil to opět dokázal napsat na vyhnaných emocích bez větší hloubky. Něco jako Star Trek: Discovery – ubrečené, ale bez náboje. ()