Ví o tobě

• Veľká Británia Behind Her Eyes

Svobodná matka naváže milostný poměr se svým šéfem na psychiatrii a zároveň se spřátelí s jeho záhadnou ženou. Zaplete se tak do zvrácené a nebezpečné hry. (Netflix)

Recenzie používateľa Marze k tomuto seriálu (5)

Ví o tobě (2021)

Psychologicky thriler s nadprirozenym zvratem. Serial strida zanry. Styl je takovy magicky temny. Je obtizne rici, kdo je vezen a dozorce, kdo je blaznivy a kdo pricetny. Vypraveni se snazi sokovat. V dobre nalade se sklenickou vina to je divatelne. Ze zacatku pribeh vypada jako cervena knihovna.Informace jsou tvurci podavany rozostrele a zkreslene. Navenek jde o vztah pohlednych lidi, coz je klam.Pak se zacnou v dalsich dilech michat zanry,psychologicky thriler,horor,milostne drama.Chemie je v milostnem trojuhelniku velmi slaba. ()

Bdělé snění (2021) (E02)

Pribeh je nam ukazovan z pohledu obou zenskych postav. Louise se ne vzdy podari vyrazem ukazat oc bezi. Na druhou stranu tvurci zamerne poskytuji neuplne informace.Adele je dcera zpevaka Bona a zda se mi nejpresvedcivejsi. Pusobi nevinne az zranitelne a zaroven zakerne. ()

Druhé dveře (2021) (E05)

Knizni predloha pry koncila dost silene.Zde zacinaji uplne paranormalni astralni jevy. ()

Ví o tobě (2021) (E06)

Zvrat uplne zmeni tohle krvave vypraveni, zanr... ()