Parta vyvrhelů pomáhá doktoru Watsonovi a jeho tajemnému společníkovi Sherlocku Holmesovi s vyšetřováním série nadpřirozených zločinů ve viktoriánském Londýně. (Netflix)

SoulAsAGem

Ponurá atmosféra viktoriánského Londyna lákavá, na co jsem vlastne puvodne sama zabrala, ale ukázalo se to jako snuška nesmyslu. Herci zly vyber, pribeh také, strašne se to vleče. Hudba v 1. a 2. dílu, mne totálne odrovnala v tom špatném smyslu slova. Masky a kostýmy špatné. Chápu, že snímek je alternativní podoba 2. poloviny 19. století, ale nekteré veci by se prece jen mely nechat radeji netknute. 8 dílu jsem shlédla jen tak tak za asi 4 mesíce. Tak tohle se fakt nepovedlo. ()

janmatys odpad!

Co takhle jednou zase natočit seriál, kde se vysereme na veškerou korektnost (rasová, genderová, duhová a ostatní), ale zase tomu dáme pěkný děj, slušnou muziku, sympatické postavy a nakonec i nějaký smysl - panečku, to by byla paráda! To tady ovšem nehledejte, a těch pár solidních scén v mých očích rozhodně nezachrání ten zbytek, který dělá z diváka idiota. ()