Saehaejeonya

Vavča

Povídkový film, kde se zavřenýma očima dávám za tři. Uvidíme několik párů a věčné bolesti korejské společnosti. Jak skloubit osobní, pracovní život, překonat partnerské rozdíly. Yoo Yeon Suk a Lee Yeon Hee jsou jednoznačně nejsympatičtější pár, navíc v exotickém prostředí Argentiny, on si chce dát oraz od workoholické, likvidační korejské společnosti, žít si po svém, ona se po dlouhodobém vztahu chce posunout někam dál. Další dvojice tvoří rozvedený policista (Kim Kang Woo), dělající ochranku ženě v rozvodovém řízení (Yoo In Na), dále uvidíte pár majitele cestovky a jeho čínské ženy, paralympijského snowboardistu a jeho snoubenku. Některé pasáže a segmenty pěkné, příběhy jsou různě překříženy, nejsou separátní. Humor je nenásilný a hřejivý, romantická složka netlačí na pilu, přesto mě tady některé věci iritují, navíc herecky přece jen pouze dvě povídky ze čtyř mají vyšší kvalitu, celkově tomu chybí více nápadů, ale něco je také limitováno schopností daného obsazení. ()

ainny

Vhodný film do neklidné doby. Na nic si nehraje, jenom prostě vypráví svoje čtyři příběhy a je na vás, jestli kolem vás prošumí jako vánoční týden nebo se nad nimi zamyslíte. Titulky. ()