LION-MR.T

Slovy jako sračka by se nemělo plítvat,ale vzhledem k datu vzniku filmu a rozpočtem odhadující,že herci točili za polívku a štáb za chlebíčky jsem ochoten jít na tři hvězdičky. Co mám říct na boj obří gorily a Tyranasoura Rexe? Jako když si dítě vezme dvě hračky a naráží s nimi do sebe. ()

corpsy

Čo si asi mohli myslieť hlavičky producentov tohto ´´spektáklu´´, po 35 rokov od uvedenia KING KONGa? Že zmenou názvu titulného monštra sa niečo zmení? Alebo že sú diváci ( hocako naivný, vtedy, dnes a aj v budúcnosti ) proste senožrúti? Pretože toto je niečo, čo je asi jedným z tých príspevkov v žánri ´´dobrodružstvá obrej Gorily´´, ktorý si zaslúži najväčší (vý)smiech . Trikový ´´majstri´´ tomu dali zároveň aj pečiatku, pretože ten úchvatný súboj Konga, pardon Gorga vs Dinosaurus, je niečo, čo som ešte za moje sledovanie filmov svetovej kinematografie, bez rozdielu žánrov, zatiaľ ešte nevidel. A čo je podstatné, ak toto producenti povolili zaradiť do snímku, tak boli zrejme slabozraký, alebo benevolentný. Ja by som sa hanbil. Nieje to ani tak zlé až je to dobré, nieje to ani zlé až je to zlé, je to proste niečo, čo mohlo s prispením ´´few dollars more´´ vyzerať ako to, čo som spomenul vyššie. ()