Falling Into You

• Taiwan 因為我喜歡你 (viac)

Vavča

Seriálu děsně nadržuji, protože v něm účinkují mí dva oblíbení herci Jiro Wang a Puff Kuo. Problém je, že na krku mají jen klasicky schématický romanticko-dramatický komediální seriál, kde nějak moc originálních nápadů nepohledáte. Vše je to převážně velmi šablonovité, ale naštěstí hlavní dvojka dělá co se dá. Jiro Wang jako rozjívený majitel transportní společnosti Fang Zhi Sheng, který potřebuje zachránit reputaci před svojí dosud neznámou zaměstnankyní - Chen Zi Tong, která touží po návratu sportovní kariéry v taekwondu a splnit si svůj sen o olympiádě. Na začátku se nudit nebudete díly mají spád, nápad i humor. Puff Kuo ve své roli poker face ranařky toužící po penězích za každého počasí i situace nemá chybu, Jiro na ní nemá nárok. Pár momentů vychytaných a dobrých, pak to však začne upadat po 8 dílu až do přílišného stereotypu, navíc druhý pár, teta hlavního hrdiny a bratr Chen Zi Tong nejsou s přibývajícím časem až tak zajímaví. Vzhledem k tomu, že nikdy neodhadnete komu kdy rupne v bedně u čínských soudruhů, radím archivovat, nevíte, kdy oba herce znova uvidíte. Technické provedení standart, hudba ok, ale nic světoborného, spousta věcí šlo vymyslet lépe. Navíc hlavní pár ačkoliv má svoje momenty, tak každý jakoby hrál spíše pro sebe, než spolu. Objektivně za dvě hvězdy, ostatní si udělají úsudek sami. Jdu archivovat další série s Puff Kuo a doufám, že oba hlavní herci chytí letos povedené tituly. ()

Martinka888

Dopředu říkám, že moje hodnocení je určitě ovlivněno tím, že jsem do tohodle seriálu šla s určitým očekáváním, které bylo beze zbytku naplněno. Prostě jsem chtěla něco nenáročného a pohodového na víkend, kdy jsem místo mé oblíbení Korei sáhla k Taiwanu, protože zdejší seriály jsou většinou lehčí a tolik mě psychicky neničí :D Nakonec musím říct, že jsem se skoro celou dobu bavila, několikrát i nekontrolovaně smála a ani jsem nemusela nadávat na tvůrce, jak vše zbytečně komplikují, když to není potřeba (jak je to často dobrým zvykem), protože tady se nic takového nedělo, i když klidně mohlo. Takže pokud máte náladu na něco bez velkých dramat a zvratů, u čeho se pobavíte, mohu toto vřele doporučit. Navíc i herci jsou velmi příjemní a většina postav také. ()