Mladý pár (Sydney Sweeneyová a Justice Smith) se začínají zajímat o sexuální život svých sousedů přes ulici (Ben Hardy a Natasha Liu Bordizzová). Poté, co zjistí, že jeden z nich partnera podvádí, počáteční nevinná zvědavost se mění v nezdravou posedlost. Jejich životy svede dohromady pokušení a touha, jež mají smrtící dopad. (Prime Video)

mdf

Thriller,co nebyl vůbec špatný,slušná erotika,zvraty,až ten,úplný konec laserem byl trošku přepálený,ale dobrý nápad,z kterého, by se dalo vytěžit asi více. ()

renidlo

Vzhledem k názvu a tématu překvapivě poměrně hluboký film. Více by se mi asi líbilo, kdyby byl ponechán závěr, ke kterému film v prvních dvou třetinách směřoval. ()

lineker

Tvůrci, chtěli být asi až moc in, a přes vcelku zdařilý průběhu se v závěru zamotali do vlastních možných smyček neklasického rozuzlení, které vlastně vyzní poměrně trapně. ()

PuppetMistr

Sydney Sweeney byla v tomhle erothrilleru nadherna.  Krásnou scénu tady předvedla. To v seriálu Euforie se vůbec nepředvedla. Ale tady se předvedla pěkně. Na film sem koukal hlavně kvůli ní jako všichni tady. Ale film se mi taky líbil. Hlavně konec. Ten mně dostal. A hlavně co se s toho vyklubalo. Doufám že Sydney Sweeney v budoucnu natočí další takový filmy kde se krásně předvede. ()