Kumo desu ga, nanika?

• Japonsko 蜘蛛ですが, なにか? (viac)

Měl to být další obyčejný školní den, ale záblesk světla a silný výbuch vše změnil. Další, co si studenti pamatují, když otevřeli znovu oči, byl nový magický svět a úplně jiná těla, než byla ta jejich vlastní. Takto byli všichni reinkarnováni do jiného světa! Ti šťastnější zůstali lidmi, někteří se dokonce staly šlechtici, i když občas se třeba chlapec změnil v novém světě v dívku a naopak. Ti méně šťastní však lidmi být přestali. A tím bohužel není myšleno, že by se z nich stali elfové či trpaslíci, ale někteří se stali třeba i takovými monstry.
Hlavní hrdinka tohoto příběhu byla jednou z těch méně šťastných. Již v našem světě byla spíše takovou šedou myškou, která nejraději tráví svůj volný čas doma hraním videoher, ale tady se znovuzrodila jako pavouk. Už od prvních okamžiků se přesvědčila, jak krutý je svět těchto monster, kde jen nejsilnější přežijí. Postupně však díky svým znalostem získává nové schopnosti a sílu. Na své cestě také nachází další reinkarnované spolužáky, kteří se museli smířit se svojí vlastní nelehkou situací a mnohé to opravdu změnilo... (Jeoffrey)

Recenzie používateľa Kimkong k tomuto seriálu (25)

Kumo desu ga, nanika? (2021)

Příběh je docela zajímavý, ale až moc chaotický. Do konce seriálu není úplně jasné kdo je kdo a co mu jde. Hlavní postava je zajímavá a musí se hodně snažit. Volba rasy postavy je velice netradiční. Z ostatních charakterů nikdo moc nevyčnívá. Boje se mě nelíbili a měly osekanou animaci. Hudba nezapamatovatelná a plno děje pokračuje po titulkách a to zcela náhodně. ()

My home, endžó? (2021) (E02)

Zatím žraní všeho okolo a nic víc. Hodně ukřičené to zatím taky je. ()

Čirjú (Rjú), jabai? (2021) (E03)

Spousta utíkání pavouka a tréning lidí. Pár mocných nepřátel. Ale o nikom nic moc nevíme. ()

Saru, hoá? (2021) (E04)

Neustály boj o přežití a díky tomu rychlý růst dovedností. ()

Júša to, maó? (2021) (E06)

Vývoj a ukázka hrdinů a nějakých démonů. ()

Wataši, šisu? (2021) (E08)

Vzpomínka na původní svět kde sej totálně ztratil ve jménech. Pavouk bojuje s novým super silným protivníkem. ()

I can't speak, isekaigo? (2021) (E09)

Dost se to zamotává. Admini. Démoni. Pavouk. Děcka ve škole. Různá královstí. Hrdinové. A vše je nějak propojené. ()

Kono džidží, dare? (2021) (E10)

A jsem zmatený ještě více. Paralelní dějové linky, kdy pavouk je 15 let stará minulost? Zajímavé. ()

Džikai, kessen? (2021) (E11)

Povídání o smrti hrdiny a v dungeonu příprava na závěrečný souboj. ()

Wataši no tatakai wa, kore kara da? (2021) (E12)

Velká těsná bitva. Ale bohužel ne moc zajímavá. Spíše potvrzení totožností záhadných postav a že konečně se zbavíme jeskyně. ()

Omae hangjaku? Wataši, džigjaku (2021) (E14)

Ztrácím se zase. Lidé měli dobrý start, ale jinak jsou slabí. Pavouk zachránil další monstrum ze kterého se stalo ještě větší monstrum. Ale jak to všechno nějak propojí a kam to povede, to je mi záhada. ()

Flying, get? (2021) (E16)

Pavouk získává super schopnost. Tajemství admina poodhaleno. Lidé se vydávají za dobrodružstvím. A pavouk po relaxu je v hájí. ()

Wataši, nani šiteru? (2021) (E17)

Dobrodružství hrdinů v labyrintu pokračuje a démoní lord má asi slabinu. ()

Hirake, dósókai? (2021) (E19)

Shledání reinkarnovaných nedopadlo jak se asi plánovalo. Pavouk se mstí a sílí. ()