Asi se zblázním

• Španielsko Crazy About Her (viac)

Adri se nechá přijmout na psychiatrii, kde se léčí žena, do které se zamiloval. Jenže brzo zjistí, že dostat se odtamtud nebude tak snadné. (Netflix)

Hopeman

Regulérní dojemná romanťárna, kde bohužel chyběj scénky typu Růdý,12 monkey,dr.House....a mohlo bejt super.....a letadlo z divokejch historek. ()

bonovox

V tejto filmovej oblasti lepší zástupca. Dobrý nápad je celkom slušne rozvinutý do netradičného romantického príbehu dvoch ľudí ktorý si k sebe hľadajú cestu a to priamo v blázinci. Nechýbajú ani humorné či dramatické momenty. 70% ()

Heywood

Komedie? Možná černá... Luis Zahera skvělý, ale Aixa Villagrán byla bomba a snad i kvůli ní se film cpe do kategorie komedie. Pokud divák si dá pozor, jak šéf tisku komentuje zpravodajství s tím, že : "A tedˇ budeme psát pravdu", pak film má silnější poselství než jen lásku na podivný způsob. Lokace výborná, kritika dobroserů úžasná, debata o bipolárnosti odborná a soudný divák ví, že je to neléčitelné, jen tlumitelné. Hlavní hrdinové mě nechali klidným, přesto 70%, protože za vidění to rozhodně stálo. ()

Pignon

Asi z toho nezešílím, ale jemný romantický osten to ve mně vzedmulo. Zatoužit na chvíli spadnout vedle hlavní hrdinky a zblízka se jí dlouze podívat do očí. Nadechnout se vzduchu u její tváře. ()

jethrotull

Film ktory mi pohladil dusu. Na rozdiel od tych premudrelych a priblblych sraciek co som za poslednu dobu videl. Vtipne a vesele,miestami dojimave a samozrekme romanticke. Zasluzi si to plny pocet. ()

McGuffin

Divoká kráska poblázní během jediné španělské noci jednoho novináře a on ji jako blázen následuje do blázince, kde zjistí, že ona je opravdu blázen, ale asi ne do něj. Titulek Asi se zblázním, Loco por ella, je tedy zcela na místě. Následuje jeho upřímná a zcela amatérská snaha půlku osazenstva ústavu včetně krásky vyléčit, ale když ředitelka vidí jeho zoufalé výsledky, raději ho z ústavu propustí. Ve svém úsilí pokračuje po svém, novinovými články, což zabere. Alespoň tak, že kráska je už do něj také poblázněná a slíbí, že až se uzdraví a zaklapnou za ní dveře blázince, dají to opravdu dokupy. Scénář Eric Navarro. P.S. To je zpráva o bláznivém příběhu, ne o filmu z něj. www.macguffin.cz ()

pallok

Bežná vec, prosím neporovnávať s preletom - ide o niečo podstatne menšieho rozsahu, hereckých výkonov, romantika versus kukučie, nie. Jednohubka na úrovni modrých čísel. Kvôli môjmu špeci hodnoteniu všetko alebo nič musím ísť na *****, ináč by to bolo o cca 2* menej. ()