12 Dates of Christmas

(relácia)

Tři beznadějně romantičtí nezadaní hledají někoho výjimečného, koho si budou moci přivést na vánoční svátky domů ke svým rodinám. A poté se musí do silvestrovské půlnoci rozhodnout, zda spolu zůstanou nebo se navždy rozejdou. (Gaytitulky.info)

Sinner.

Obecně si myslím, že pořady tohoto typu nemají cenu. Nevěřím, že vztahy navázané v takovém prostředí mají šanci. A vůbec nechápu, jak všichni účastníci touží po titulní trojici, tj. po někom, koho vůbec neznají. Ale 12 Dates Of Christmas jsou v rámci žánru nakonec solidní průměr a po příšerném Single AF celkem milým překvapení. Vánoční atmosféra hodně pomáhá a člověk doufá v zázrak jménem láska. A zcela nečekaně se ho i dočká... Když přežijete neustálý přísun nových objektů lásky a trapnost některých účastníků, začne vám před očima růst nádherně dojemný vztah Chada a Kate. Homosexuální Garret vybírá až přebere, takže se časem stává pátým kolem u vozu a ustupuje do pozadí. I když zrovna jeho linka s Josem byla ta, které jsem opravdu fandil. (1.série 60 %) ()