V karavanu po Česku

Česko, (2021–2022), 6 h 9 min (Minutáž: 26–27 min)

Aleš Háma putuje v karavanu Českou republikou, objevuje pozoruhodná místa a doslova ochutnává jejich atmosféru, chutě a vůně. Na své cestě potkává řadu zajímavých lidí. Nový cestopisný cyklus je volným pokračování divácky úspěšného seriálu V karavanu po Slovensku. (Česká televize)

Recenzie používateľa Lachtaan k tomuto seriálu (3)

V karavanu po Česku (2021)

Já miluju naší zemi a miluju cestopisy a obzvlášť v době, kdy nemůžeme cestovat ani po té naší vlasti, se tenhle pořad vyloženě šiknul. Čekal jsem teda, že se seriál natáhne na tolik dílů, co máme krajů a ne jen na 6 vybraných. Naštěstí mi tím tvůrci ukázali alespoň několik míst tady u nás v Plzeňském a hlavně v sousedním Karlovarském či Jihočeském kraji, která musím navštívit hned, jakmile to půjde. [viděno v iVysílání] ()

Série 1 (2021) (S01)

Loni jsem se dost lekl, že pořad cestování napříč českými kraji skončí jen na 6 epizodách, když krajů čítáme 14. Naštěstí jsme nemuseli příliš dlouho čekat na potřebný nástavec do série. ()

Série 2 (2022) (S02)

Sice jsme se v první sezóně mrkli do těch pozoruhodnějších krajů, i tak jsem si užil i východní Čechy, které mi s absencí většího zastoupení přírody na úkor architektury a památek bavily o něco méně než třeba loňský Jihočeský kraj a jeho dechberoucí Česká Kanada. Ta naše země je tak krásně rozmanitá, že každý region dokázal nabídnout nejeden unikát a hned bych kamkoli ze zmíněných míst vyrazil taky. [viděno v Lepší.TV] ()