George Washington s motorovkou a masivní pivař Sam Adams v téhle parodické verzi americké války za nezávislost Britům ten jejich čajíček pořádně osladí. (Netflix)

Grimaldi

Pro člověka neznalého předešlou tvorbou zdejších tvůrců se Amerika musí jevit jako takový WTF film. Ty znalejší pak film tolik svým stylem nepřekvapí, ale že by je nadchl, to i nejenom na základě zdejšího hodnocení říci nelze. Za sebe bych zmínil že těch bláznivin a míchání historických a popkulturních narážek tu bylo i na mě až moc. A to se považuji za fanouška humoru Andyho Samberga. Holt míň je někdy víc a u tohoto fimu to platí obzvlášť. ()

CheeseFigure

Mňa táto vulgárna, nekorektná, krvavá zmes všetkého možného, ktorá si robila srandu z dejín Ameriky bavila. Postavy sú fajn (obával som sa väčších pablbov) a záporák je zábavne ,,ovet the top" zlý. ()

Milo384

Tak byl to pořádně ulítlý animák - alternativní válka za nezávislost pobavila. Fungovaly postavy i hlášky a různé narážky na ostatní filmy. Několikrát jsem se i upřímně zasmál. Vše krásně uteklo, takže film nepůsobil ani trapně, ani nudně. ()

mullerad

Animovaná akčná paródia s mnohými odkazmi. Vulgárne slová, akcia, steampunk a mnoho ďaľšieho. Úplne nevhodné pre deti, ženy a páry. ()

Artogon

Ako celok nepobavilo. Uchechtol som sa na pár odkazoch, ale v súčte som od toho čakal o dosť viac. Jo a najviac som sa asi pobavil na hudobných vsuvkách - Washingtonova verzia hymny a ruská pesnička v záverečných titulkoch (ale to môže byť spôsobené tým, že pred týmto filmom som pozeral nový špeciál Bo Burnhama) ()

trici

Totální nářez. Takových gagů, narážek a parodii že to ani spočítat nejde. Vlastně to nejde ani stihnout budu si to muset pustit znovu. Velmi inteligentní a zároveň hulvatsky a sprostý humor. Peru tam plný počet. ()

Hornet.CZ

53% / Průměrná parodie na boj za americkou nezávislost, která bohužel mnohdy používá naprosto buranský humor, kterému se jako Evropan ani moc nemůžu smát. Animace je fajn, scénář tak nějak ok, stejně jako herecké výkony a pěkně to odsýpá, nicméně nemohu tvrdit, že bych z toho byl nějak odvařen. ()