Kuba „Szark“ Szarkowski je velmi stydlivý a citlivý třicetiletý muž, který jako většina z nás putuje za svým ,,svatým grálem” a hledá své pravé ,,já”. Jeho život se ale mění v okamžiku, kdy se rozhodne stát influencerem prostřednictvím YouTube kanálu. Postupně začíná snít o tom, že se stane velkou hvězdou internetu. V realizování tohoto snu mu pomáhá mladší sestra „Byku“, která plní funkci kameramana, střihače, mistra zvuku a ostatních členů filmového štábu. „Szark“ nemá vůbec ponětí o tom, jakým influencerem by se chtěl stát. Nerozumí základním marketingovým strategiím, které by v praxi mohl využít. ,Ví ale jedno: chce být jen slavný. (3Kino Fest)

Awer

Ujetej film, který je z části solidní mikrostudií (jakože třeba making of cool stuntů na YouTube), z části vtipnou narážkou, má i trochu příběh, ale primárně je to fakt neskonalá konina, která se podobně jako e.g. Ztraceni v Mnichově záhy hroutí pod vlastní vahou. Na uvolnění fajn, na "kinematografii pro náročné obecenstvo" za mě (a asi se dá říct i za tu kopu prázdných sedaček) málo. ()