Fury zhromaždí svojich spojencov a Gravik čelí nepokojom. (Disney+)

SidneyP

Opět se mi potvrzuje klasická příběhová linie Marvel seriálů. První díl hype, cliffhanger - několik dílů nula -  předposlední díl zase příslib velké bitvy na závěr - závěrečná bitka, která není zdaleka tak dobrá, aby stihla vylepšit skóre celého seriálu. Už je to ohraný a nebaví mě to. Ten seriál moh být takový čerstvý vítr v tom zatuchajícím smradu, ale tahle hra už mě jednoduše nebere. ()

Trevor

Konečne všetci pochopili, teda okrem Zelenského, Čaputovej, Naďa a väčšiny Čechov že za inváziu nemôže Russko ale Skrullovia :-D :-D :-D. Tí si z demencie ľudí robia teda už riadnu pitchu, svojich najväčších riťolezov Britániu a Fínsku tú už menujú úplne otvorene. Potom ešte zadrbe, síce výnimočne staršia, ale o to viac silná sebavedomá žena že muži ženy buď ponižujú alebo sa im vyhrážajú zabitím, ako to je v každom podcaste ktorejkoľvek z klitorisáčiek, občas ešte spomenú obťažovanie. Takýto bullshit nedáva ani bezďák na stanici Pjatnickoje Šosse zo svojej ritzi, keď po treťom litry vodky Gorbatchov vypúšťa  sračky. Nuž niekto z ritzi, z hláv amíci... :-D. Aspoň že tá trocha akcie to ako tak zachránila, ale ísť po Furym so zapnútými majákmi aby stihol zdrhnúť do Fínska to dokáže iba NEW YORK City Opilec Department... ()

exree

Viděl jsem to 2x. Po prvním zkouknutí jsem si pamatoval jen konec, tak jsem si to pustil znovu později a to už mě to bavilo víc. Sice bych chtěl, aby to mělo trochu šmrnc, ale v porovnání s předchozími díly se aspoň něco děje. Jen teda ten krevní fetish... jako asi chápu a není to úplně blbý koncept, ale to jak se to v serálu prezentuje... proč tak lacině a přímočaře? Myslím, že by to působilo líp, kdyby tam hodili pár flashbacků do Endgame, kdy by Skrullové obcházeli bitevní pole hned po bitvě, prostě nějaké epično. Za mě je to promarněná příležitost. ()

Tom10000

5. a předposlední díl 1.série. Thalos zemřel, a jeho dcera G´aia si přeje uspořádat pohřeb. Gravik mezitím vysleduje mezi svými příznivci nepokoje, jež násilně potlačí, zatímco skrz plukovníka Rogerse, z něhož se vyklube jen další Skrull, manipuluje s vážně zraněným prezidentem USA, aby rázně odpověděl na ruský anentát na jeho osobu. Fury mezitím hledá způsob, jak nezemřít, poté, co ho Rogers zradí, a zároveň, jak zničit Gravika. Fury se setká s G´aiou, avšak jejich cesty se velmi rychle rozdělují. On sám je vystaven nátlaku, když po něm Gravik požádá Sklizeň, čili tekutinu, v níž se nachází všechna DNA Avengers, a není si jist, zdali má, či nemá riskovat. (...). 60 procent, zde se mi skutečně nepodařilo nic víc zjistit, díl je vskutku krátký. ()

panvasik

Další z řad kvalitních epizod a já si vlastně myslím, že i jedna z těch nejlepších. Upřímně se bojím jak dopadne finále, ale tady si mě to určitě dostalo a nemám s tím žádný větší problém. Slabší ohlasy na tuhle epizody mě docela učinili nejistým a tak trochu jsem tak i na to pohlížel během epizody, ale naštěstí do pár chvil to ze mně spadlo a já si to užil. Bez Talose mi to přišlo bohužel pomalejší a přeci jenom to trochu ztrácelo na tempu, ale není to zas tak drastické jak tvrdí ohlasy, ale ten konec nám ukazuje, že to bude velké, tak jsem zvědavý, jak moc 8/10 ()