Fury odhalí sprisahanie skrullských vzbúrencov. (Disney+)

oveckaoa

Nejslabší díl zatím skoro nic se tam nestalo a kdyby nebyl nic se nestane. Gravik chystá atentát na letadlo Osn s tím, že čeká, že přijdou Avengers oni jich pak zkopírují a bude válka . Fury s Talosem zjistí kdo ten atentát chystá a překazí to. Na konci zjistí Gravik kdo ho zradil  a zabije ho (Marvel opět pokračuje v zabíjení zajímavých postav). Smutné, že tolikati lidem stačí ke štěstí to, že se tam Fury pohádá s Talosem. Nejlepší komentář pools. 40 procent ()

Patricius_

Secret Invasion - Epizóda 3 Tretia epizóda seriálu Secret Invasion je exploziou akcie a emócií. Seriál sa posúva na ďalšiu úroveň, keď sa odhaľujú nové vrstvy príbehu a naše očakávania sú naplnené. Táto epizóda je plná prekvapení a zvratov, ktoré mňa úplne pohlcujú. Príbeh pokračuje v odkrývaní pravdy o mimozemských infiltrátoroch a postavy sú vystavené nečakaným konfliktom a rozhodnutiam. Napätie stúpa a každá scéna prináša nové otázky a záhady. ()

NiaWolf

Naprostá ztráta času. Co uděláte, když světu hrozí třetí světová a vy jste jeden z mála, kdo ji může zastavit? Skočíte si na kafíčko ke své ex. Pokecáte, zavzpomínáte na staré časy, a pak se jen odválíte jinam. Nic překvapivého se nestane, z Furyho je dál jen neužitečný nýmand, co pronáší rádoby drsné hlášky, přičemž mu ostatní jen ukážou prostředníček a jemu to je buřt. A to je všechno. Fury, jak si jej pamatujeme z Captain America: Winter Soldier se tady prostě nekoná. Asi to všechno zapomněl. Všichni zrazují všechny. Všichni jsou skrullové a na konci každé epizody někoho zastřelí. Další díly vidět nepotřebuju, protože už tohle bylo mrhání energií. ()

tomik99

Rozhovory mezi Talosem a Furym jsou na slušné úrovni. Je vidět, že tady si s tím pohrál zkušený scenárista, kterému dialogy zkrátka jdou. Pár překvapení seriál má, ale kde je ta slavná Tajná invaze? Je těžké dělat seriál o měňavcích, kteří mají infiltrovat naše hrdiny, když pomalu jedinou známou (lidskou) postavou v seriálu je jen Fury. S Tajnou invazí to nemá nic společného. ()

tween3r

Ale jo, ta zkrácená stopáž tomu dost prospěla. Konečně jsem si připadal vtaženej do děje, zajímalo mě, jak se věci budou vyvíjet a ani ty dialogy se netočily stokrát jinak kolem politiky, což není zrovna moje silná stránka xd Přišel další plot twist, nečekanej, trochu uspěchanej.. no něco mi na tom nesedí. Jakoby dějová linka jedný konkrétní postavy přišla de facto vniveč. Čekal jsem od ní víc. ()