Epizódy(10)
Hrajú
Dmitrij Pěvcov
Sovietsky zväz
Najlepšie seriály:
Fiodor Michajlovič Dostojevskij (2011) (seriál)
Banditskij Pětěrburg (2000) (seriál)
Olga Drozdova
Sovietsky zväz
Najlepšie seriály:
Banditskij Pětěrburg (2000) (seriál)
Lev Borisov
Sovietsky zväz
Najlepšie seriály:
12 stuljev (1977) (seriál)
Trestný prápor (2004) (seriál)
Banditskij Pětěrburg (2000) (seriál)
Alexej Serebrjakov
Sovietsky zväz
Oleg Basilašvili
Sovietsky zväz
Najlepšie seriály:
Idiot (2003) (seriál)
Mistr a Markétka (2005) (seriál)
Banditskij Pětěrburg (2000) (seriál)
Zinaida Šarko
Sovietsky zväz
Najlepšie seriály:
Banditskij Pětěrburg (2000) (seriál)
Armen Džigarchanjan
Sovietsky zväz
Najlepšie seriály:
Miesto akcie nemeniť! (1979) (seriál)
Banditskij Pětěrburg (2000) (seriál)
Pjotr Veljaminov
Sovietsky zväz
Najlepšie seriály:
Banditskij Pětěrburg (2000) (seriál)
Jelena Drapeko
Sovietsky zväz
Najlepšie seriály:
Banditskij Pětěrburg (2000) (seriál)
Alexej Děvotčenko
Sovietsky zväz
Najlepšie seriály:
Ubojnaja sila (2000) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Banditskij Pětěrburg (2000) (seriál)
Jurij Kovaljov
Najlepšie seriály:
Mistr a Markétka (2005) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Banditskij Pětěrburg (2000) (seriál)
Era Ziganšina
Sovietsky zväz
Najlepšie seriály:
Gibel imperii (2005) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Banditskij Pětěrburg (2000) (seriál)
Sergej Barkovskij
Sovietsky zväz
Najlepšie seriály:
Kuchyňa (2012) (seriál)
Fiodor Michajlovič Dostojevskij (2011) (seriál)
Brežnev (2005) (seriál)
Anatolij Petrov
Najlepšie seriály:
Specnaz (2002) (seriál)
Ubojnaja sila (2000) (seriál)
Banditskij Pětěrburg (2000) (seriál)
Alexandr Bolšakov
Sovietsky zväz
Najlepšie seriály:
Ubojnaja sila (2000) (seriál)
Brežnev (2005) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Vladimir Litvinov
Sovietsky zväz
Najlepšie seriály:
Ubojnaja sila (2000) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Banditskij Pětěrburg (2000) (seriál)
Alexandr Lykov
Sovietsky zväz
Najlepšie seriály:
Gibel imperii (2005) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Šerlok Cholms (2013) (seriál)
Viktor Suchorukov
Sovietsky zväz
Najlepšie seriály:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Banditskij Pětěrburg (2000) (seriál)
Jevgenij Sidichin
Sovietsky zväz
Najlepšie seriály:
Otěl Eleon (2016) (seriál)
Banditskij Pětěrburg (2000) (seriál)
Miesto činu (1970) (seriál)
Alexander Domogarov
Sovietsky zväz
Najlepšie seriály:
Idiot (2003) (seriál)
Fiodor Michajlovič Dostojevskij (2011) (seriál)
Banditskij Pětěrburg (2000) (seriál)