Petr Bende: Vánoční Symfonie Tour 2019

(koncert)
Hudobný
Česko, 2020, 60 min

Petr Bende

Zajímavé úpravy vánočních písní i velké hity v podání známého zpěváka a jeho hostů... Vánoční koncerty mají nezastupitelné místo v programu Petra Bendeho. Vždy se během nich snaží nabídnout svým posluchačům něco nového. V Mahenově divadle v Brně se tak ke zpěvákovi a jeho kapele navíc připojili zajímaví hosté. Na podiu se tak objevil pěvecký sbor Rosa, dále pak seskupení hudebníků Kvartet nebo Cimbálová muzika Gromba, která obohatila zvuk koncertu o lidovost. Výsledkem jsou pak zajímavá aranžmá Bendeho hitů i speciální verze vánočních koled a písní. (Česká televize)

triatlet

Vánoční koncerty Petra Bendeho jsem zažil 2x živě (v Jihlavě a v Polné) a rád si dám repete. Petr Bende dokáže zaujmout texty, hudbou, aranžmá, skromným vystupováním. To zprostředkovává i záznam z Mahenova divadla. ()

slunicko2

Folklór pro novou generaci? 1) 42letý Petr Bende se drží svých moravských kořenů a možná je to i fajn chlápek, ale mezi jeho fanoušky nepatřím. Aranžmá koled a vánočních písní se mi nelíbilo. Vlastní Bendeho songy mi přišly trochu lepší, ale i tak mě příliš nezaujaly._____ 2) Když vypnu zvuk, mám pocit, že do Mahenova divadla v Brně zavítala skromná světová hvězda nejspíš z britských ostrovů. Scénický vizuál i celý koncert jsou do detailu promyšlené, ale nedá se to moc poslouchat. ()