Před tiskárnou narůstá panika a Wudžin navrhne, že se s kameramanem vydá dovnitř. Zloději tak budou moct lidem venku ukázat, že rukojmí jsou v pořádku. (Netflix)

Nam.94

Je to zrychlená verze původního seriálu, to co se v Papírový dům (Netflix verze)  Stalo v šestém díle se tady stalo už ve třetím. Mohli to udělat lepší.. nápad sjednocené Korei není vůbec špatný ale to, že okopírovali přezdívky, plán akce a vlastně úplně všechno to úplně zkazil. Pokud jste ale neviděli originál a neláká vás na něj koukat páč má skoro 39 hodin tak je toto stejná ale jen kratší a zrychlená kopie. Zatím mě to neuchvátilo ale dám tomu šanci a zkouknu ještě 2 část až vyjde, doufám že si režie/scénářisti nebo kdokoliv přečetli recenze a pokračování udělají lepší. Korejská kinematografie je úžasná a velmi vyspělá, nechápu proč toto okopírovali 1:1 když to mohli udělat 1000× lepší. ()

ainny

Asi nadhodnocuju, jenže originál jsem neviděla a asi ani neuvidím, ale prostě mě to hodně baví a lituju jenom jedné věci. Že jsem to rozkoukala teď a nepočkala, až to bude celé.  🙃 ()

M.i.k.e

korejská tvorba je fajn a pro někoho kdo nezná originál bude fajn i tenhle "remake" La Casa De Papel, Pro toho kdo originál zná bude tohle ovšem ztráta času, protože je to naprosto to samé (pár detailů se trochu liší, ale nejde o nic zásadního) a navíc to postrádá náboj originálu a ještě ke všemu celý korejský Money Heist hůř vypadá....60% za celou první polovinu série ()