Vládci New Yorku

• USA Empires of New York

Seriál o "císařích" New Yorku zcela upřímně a bez příkras hovoří o neuvěřitelném vzestupu pěti významných osobností, pěti velkých zvířat, jak se říká, která se nejvýrazněji podepsala na nejvýznamnějším, nejodvážnějším a nejprovokativnějším desetiletí zmíněného amerického města. Uvidíme a uslyšíme vzácné archivní záběry, exkluzivní rozhovory, vyznání z nejpovolanějších úst a příběhy, které dosud ještě nikde nezazněly. Skutečný vlk Wall Streetu, Ivan Boesky, se proslavil výrokem, že "hrabivost je dobrá". Donald Trump, realitní baron, razí zásadu, že ze všeho nejdůležitější je vzhled; John Gotti, skutečný mafiánský kmotr, se v seriálu vystřídá s hotelovou magnátkou Leonou Helmsley a Rudym Giulianim, prokurátorem se specifickým smyslem pro morálku. Náš seriál diváky seznámí s nevšední životní dráhou těchto mimořádných postav a s jejich odkazem pro dnešní svět. (TV Spektrum)

Namefar

Není to špatné, zajímavé příběhy NY. Po shlédnutí celé série přehodnocuji hodnocení. Takový typ dokumentu je přesně pro mne. Jedinou výtku mám k častým opakováním, (co se stalo a bude dít) dramatizaci jinak na jedničku. ()