Manatsu no Merry Christmas

• Japonsko 真夏のメリークリスマス (viac)
všetky plagáty

Když byla Haru malá, žila chvíli v dětském domově, kde potkala několik kamarádů, ze kterých si nejvíce cení Rjua. Nyní, když její adoptivní matka zemřela, rozhodla se, že se z jednoho z Okinawských ostrovů pojede podívat do Tokia, aby se zde shledala se starými známými ze sirotčince. Obzvláště se Rjuem, který se podle poslední zpráv stal boxerem. Jenomže realita je jiná a všichni, které znala, se změnili, jenom ona zůstala stejná. (Zíza)

Zíza

Předesílám, že hodnocení je nespravedlivé a nadhodnocené – normálně bych za něco takového dala hvězdičky dvě, ale protože tam hraje můj oblíbený Takenouči, tak to zvedám o jeden stupeň jen pro to, že tam je ON. :-D Začátek seriálu byl na takové horší dvě *, sem tam dobrý moment, ale jinak v podstatě nic moc nedostanete. Je to průměrný, chvílemi podprůměrný seriál se žánrem "ze života". Pokud tu nemáte někoho, koho byste měli opravdu rádi, a pokud už jste něco z japonské tvorby viděli, nemá moc cenu, abyste si to pouštěli. Zůstanete po tom hladoví. Jak vidno, umoudřila jsem se a ty dvě tomu dala. :-D 6. listopad je k tomu příhodné datum. ()