You Are So Sweet

• Čína Ni ting qi lai hen tian (viac)

Lex.San

Lehce nadprůměrná romantika, která splnila svůj účel – pobavila, ale neurazila. Typická plejáda postav, které až na výjimky byly snesitelné, a příběh, který všichni čekáme, ale i tak se na něj rádi znovu podíváme. Líbilo se mi až k neuvěření normální hlavní dvojice jako páru, ale trochu mě točila rivalka v lásce. Shrnuto a podtrženo lehký nadprůměr – 3* (6,8/10) ()

Martinka888

Toto se mi těžko hodnotí, protože obecně mám tyto pohodové romcom bez nějakých velkých zvratů ráda, ale tady k dokonalosti něco chybělo. Hlavní hrdina za mě super a jeho kamarád taktéž, navíc velmi zábavný, takže když oba usilovali o hlavní hrdinku tak mě to ani tak neštvalo, a to milostné trojúhelníky jinak fakt nemám ráda. Navíc jejich přátelství tím nijak neutrpělo a i na tom je vidět, že to bylo ještě snesitelné. Za mě slabší ženské osazenstvo včetně hlavní hrdinky, která byla až příliš dětinská na můj vkus a občas až hloupá, co si nechala líbit, ale tak asi proto měla svého prince.. Nesnesitelná pak byla dlouholetá kamarádka hlavního hrdiny, která ho samozřejmě milovala a nehodlala se smířit s tím, když si našel někoho jiného.. Ale bylo to až přehnané a hlavně to trvalo dlouho a na konci ji samozřejmě odpustili, což úplně nesnáším. V nějakých případech se to dá pochopit, ale tady fakt ne. Naopak musím ocenit vztah hlavních hrdinů, že i když se dali dohromady relativně brzy tak se nenechali nikým a ničím ovlivnit a měli velmi zdravý vztah postavený na důvěře, bez nějakých hloupých nedorozumění nebo rozchodů. Znovu bych se na to asi nepodívala, ale pokud hledáte něco, u čeho není třeba přemýšlet, ideální podívaná. ()