Slovenské a české kapely na megakoncertu Elánu. Účinkují: P. Nagy a Indigo, Lojzo, M. Žbirka se skupinou, Martha a Katapult... V sobotu 20. září 2003, kdy v Čechách a na Moravě měl svátek Oleg a na Slovensku Ĺuboslava, se stala Praha na několik hodin hlavním městem české a slovenské populární hudby. Na megakoncert skupiny Elán přišlo na Letenskou pláň více než 80 tisíc lidí mladých, starších a různých národností i vyznání. Jožo Ráž na úvod pozdravil obrovské shromáždění slovy: „Nazdar, Češi! Nazdar, Slováci! Nazdar, Čechoslováci!“ Zase jsme byli spolu, všichni. V lidsky vřelé a radostné atmosféře mj. zazněly písně "Čo bolí, to prebolí", "Biely kvet", "Spievam rock’n roll si každý deň", "Myslíš na to, na čo ja?", "Nečekej", "V tomhle nejedu", "Láska moja" a "Nie sme zlí". (Česká televize)

Mylouch

Hodně omezený průřez - sestřih velkokoncertu, který je sice příjemným setkáním s legendami čs. popíku, ale nutně trpí vytracenou atmosférou celku ()

otík

Několika (nevím kolik) hodinový koncert sestříhaný do 47 minut? No moc tam toho nezůstalo. Před Elánem zazní dvě písničky Nagyho, jakési skupiny Lojzo, Žbirky a Katapultu, trocha minut překvapivě zbyde i na hlavní hvězdu večera skupinu Elán. Komentář působí jak z 30 let starého koncertu, ale jinak slušné, jen prostě tomu chybí ta atmosféra. ()