Když je pět dětí náhodně vypuštěno do vesmíru, musí se vydat na vzrušující a nebezpečnou cestu, aby se vrátily domů. (SkyShowtime)

Miroslav.Zac

Klasické sci-fi drama, které však klame tělem. Tváří se to jako seriál pro děti, je to však docela normální dospělácké sci-fi, jen s dětmi místo dospělých, které řeší dospělácké problémy. Docela pochybuju, že tohle děti v určitém věku bude bavit. ()

JOhan808

Ja len reagujem na uzivatela "cernakus" ktory sa tu dobre ze neurobil nad serialom pre deti.Ehm,Videl som tvoje "recenzie" a citujem jednu na Kocour v botách: Poslední přání - Dneškem jsem se rozhodl, že každá woke sračka bude náležitě potrestána odpadem, nezávisle na reálných kvalitách. OK,nehovoriac o tom, ze clovek co ma takytko nazor by ani nemal mat moznnot verejne sa vyjadrovat a uz vobec nie nieco hodnotit.Ale ide o to,ze v jednom filme ti to woke vyslovene vadilo a v druho uz nie???? preboha ziveho, rob zo sebou nieco,ved ako mozes existovat ked mas takyto bordel v hlave?? hnus.. Co sa tyka serial,klasicka blbost pre deti ktorej nie som cielovka ale pretoze som neni zakompexovny idiot,tak za tri hviezdy.. ()

cernakus

No ty krávo. Nickelodeon se praštil přes kapsu a vyprodukoval jedno z nejlepších "space journey" seriálů končící dekády. Nenechte se odstrašit tím, že to je z produkce sračkoidního disney kanálu, jehož nejlepší výtvory jsou pro infantilní dvanáctky. Tohle má všechno - dobrou hudbu, dobré efekty, solidní herce (zejména ty dětské), dobrou režii a kameru a hlavně výborný scénář bez větších logických lapsů nebo pseudomoredních ubulených psychosraček. Právě ten scénář, který je samozřejmě dětsky trochu naivní, ale přesto uvěřitelnější, nežli obdobné "dospělé" seriály posledních let, je hlavní tahoun hvězdiček k maximu. A mírně šokující je, že nepolevuje až do konce série. Jedinou vadou na kráse tak zůstává lehká předvídatelnost pro zkušeného diváka a trochu otravná malá negerka (jedná se o disneovský archetyp, který cpe do všech seriálů na nickelodeonu). Multikulti-femi-buzismus zde sice je znatelný, ale naštěstí díky krátké stopáži není čas se v tom piplat a tak prostě vezmete jako nutné zlo, že hlavní hrdinka má dvě matky a jedinej normální dospělák je napsaný jako magor. Zbytek je prostě jízda, která díky krátké stopáži velmi baví. Fakt je, že v momentě, kdy jsem uviděl, že za tím stojí Frakes, bylo mi jasný, proč to musí dostat 8,8/10. ()

Moor8 odpad!

Pět dětí a z toho jen jedno bílé? Ano, typické složení Kanady.... A ještě je tam jen do počtu. Hlavní postava má dvě maminky. Už kvůli tomu woku se na to nedá dívat. Je odporné, že takovou propagandu cpou do dětí. ()