Barampimyeon Jukneunda

• Južná Kórea 바람피면 죽는다 (viac)
Komédia / Mysteriózny / Romantický
Južná Kórea, (2020–2021), 16 h 10 min (Minutáž: 59–65 min)

safiyuki

Po dlouhé době něco zajímavého. Příběh se točí kolem spisovatelky, která píše kriminálky a jejího manžela, který je rozvodovým právníkem. Hlavní ženská postava Cho Yeo Yung je chytrá a dominantní a ovládá celou domácnost a vlastně i všechny kolem sebe jediným pohledem. Zatím co manžel jako rozvodový právník je podpantoflák, přeci jen má odvahu podvádět a prozatím se mu dařilo udržet vše pod pokličkou. Ale stačí jedna malá chybička a jeho dokonalé cizoložství se rozsype jako dům z karet. Což ho může stát i jeho život. Seriál měl určitě spoustu chyb a jako dokonalý bych ho neprezentovala, ale nevidí se často v seriálech ženská postava, která je tak dominantní a ještě k tomu chytrá :D Celý seriál se motá kolem dvou hlavních postav a pomalu se nabalují i vedlejší, které pomáhají hlavnímu páru ať už k vyřešení vraždy, napsání nové knihy či vzpomínání na minulost.  Do poslední chvíle jsem netušila kdo je vrahem, a hlavně poslední díl byl dost odfláklý a spousta věcí a myšlenek co, kdy, kde, proč? zůstalo otevřených a nevyřešených.... Proto dávám jen 4 hvezdičky... Ale jinak se na herce dobře koukalo a herecky zahráno na jedničku! :) ()