What Lies Below

honajz2

Škoda, že se režisér vykašlal na vytvoření nějakého pozadí a nějaké větší mytologie za tím vším. Pak by to bylo možná o dost lepší. Prvních 40 minut teda není nic moc, postavy jsou otravné a to pomalé vyvíjení atmosféry zde vůbec nefunguje, ale pak se to zlomí a postupně to začíná stále víc a víc fungovat a napínat. Akorát to přehrávání Meny Suvary mi tu vadilo po celou dobu. Každopádně ve finále jsem napnutě očekával, co z toho teda vypadne - a ono z toho moc nevypadlo. Stalo se jen to nejočekávanější, o co mu šlo je taky jasné, ale to větší pozadí mi tam chybí fakt hodně. I kvůli tomu víc jak slabé tři hvězdy dát nemůžu, protože takhle ten horor povedený skutečně moc není. A přitom by mohl být. V pár scénách je vidět, že na to fakt má - ale nejvíc se mi stejně líbila ta v lékárně, hororová sice není ani náhodou, ale pobavila mě. Slabé 3* ()

EvilPhoEniX

Né příliš zajímavý Thriller, který možná bude bavit ženy, ale na mě je až moc krotký a příliš obyčejný. 16 letá dcera se vrací z campu domů a dozví se, že její matka si našla nového přítele, který se zdá být na první pohled dokonalý, ale něco na něm úplně nehraje. Natočeno celkem ok, herecky taky ok, ale ve všech žánrových frontách mi film příjde nezajímavý. Není napínavý ani brutální, nepřichází s žádným nápaditým zvratem a bolí i pomalé tempo. Moc jsem se nebavil bohužel, alespoň na matku s dcerou se hezky koukalo. Příběh**, Akce>Ne, Humor>Ne, Násilí>Ne,, Zábavnost**, Hudba***, Vizuál***, Atmosféra***, Napětí**. ()

Morholt

Dcera po návratu z letního tábora zjišťuje, že matka má nového přítele. Holka z něj zpočátku vlhne, ale touhu brzy vystřídá zjištění, že ten chlap je nějakej divnej. Tématicky nic zvláštního, ale pracovat by se s tím dalo, pokud by na režisérské stoličce seděl někdo alespoň trochu schopný. Jenže neseděl. A tak se film omezil jen na nudné trdlování prokládané občasným hysterčením. K něčemu alespoň trošku zajímavému dochází až v závěru, ale má to jepičí život. Jestli něco "zaujme", tak jsou to herci. Ema Horvath je příšerná a nesympatická a při pohledu na Menu Suvari se člověku chtě nechtě zasteskne po krásce z Americké krásy, která byla příčinou nejednoho mokrého snu. Bohužel tahle ženská přechod do MILF módu nezvládla, díky čemuž vyplavaly na povrch její herecké rezervy. Špatné. 10% ()

oveckaoa

Dcera se vrací z táboru na návštěvu k matce. Přijde domů a zjistí, že ta matka má nového přítele s kterým se seznámila tak, že jednou si šla sednout ven a on tam byl u vody (už tohle by mě bylo divné, ale obě jsou blondýny a evidentně blbé jak Zemanovi projevy tak jim to asi nevadilo). Později zjistí, že to není člověk , ale nevím co (ani film to nezodpoví byl to mimozemšťan nějaká rodící jednotka mihulí nebo co to bylo nevím?) 20 procent ()

Lacike

Začne sa to ako taký tuctový televízny thriller v ktorom nový šamster stále sexy Meny Suvariovej začne mať chúťky aj na jej teenage dcéru. Polovicu filmu sledujeme celkom slušné sexuálne iskrenie medzi nimi. Lenže namiesto poriadnych erotických scén film v polovici uhne do hororového žánru s mimozemšťanmi a tento žáner naplní ešte slabšie ako ten erotický thriller. Filmu chýba poriadne napätie. Nič poriadne sa tam nedeje. Je to len nudné a postavy sa tam správajú divne. No a odvážny temný koniec to už nezachráni. 4/10. ()