Ammit

Dvojce jede domů z večírku. Hádají se, řidič nedává pozor a srazí člověka. Z místa činu ujedou. Policista se objeví u dveří a ptá se, jestli neviděli něco podezřelého. Co teď? Ve všem je víc, než se zdá... Thriller na motivy divadelní hry Terry Hughes (na kameře je to vidět). ()

silentname

"Gatecrash" bohužiaľ nie je veľmi dobrým filmom. Myslím si, že úvodná polhodina ako krátky film by bol celkom okey a miestami aj vybudoval nejakú atmosféru, no potom je to podľa mňa umelo natiahnuté na hodinu a pol a samozrejme prichádzajú nudné momentky, ktoré dokopy nebudú nikoho zaujímať. Pôsobí to, ako keby sa situácia dala na poriadok, nadobúdame pocit, že veci sú v poriadku a toto trvá dobrú polhodinu kým sa dostaneme do šialeného psychofinále, ktoré podľa mňa ale vôbec nestojí za to. Nie je problém, že by to bolo zle zahrané, no v jadre to nedáva žiadny zmysel a celý film je dokopy len absolútne na hlavu. Problémom je tiež, že postavy dokopy nie sú vôbec sympatické. A tak sa ako divák týmto nejako plahočím a čakám kedy sa niečo reálne udeje, no filmu po prvej polhodine absolútne došiel dych. Možno sa to malo viac venovať tomu čo sme mali v prvej časti a finále úvodnej polhodiny si nechať ako koniec a možno to spraviť viac klaustrofobické, no idea bola očividne iná a na tom film pohorel. Neodporúčam. Hodnotenie: C- ()