Noise in the Middle

silentname odpad!

Filmy ako "Noise In The Middle" podľa mňa bolí sledovať. Pretože dokopy je tento film len 2 veci. Nudný a otravný. A verte mi, to je skutočne ťažké kombo. Na začiatku som bol možno celkom zvedavý kam sa to vyvinie a mal som pocit, že Faye Hostetter sa snažila nejako ukázať autistickú časť Emmy. No problém je, že keď vidíte jej záchvaty prvýkrát, je to možno celkom zaujímavé. Keď to budete vidieť a hlavne počúvať päťdesiaty raz, tak už vám budú z toho praskať ušné bubienky a budete mať toho skutočne plné zuby. Osobne si nemyslím ale, že to leží na jej pleciach. Podľa mňa za to môže Marcus McCollum, ktorý sa postaral o absolútne tragický scenár a hlavne sa ukazuje v režisérskej stoličke ako absolútny idiot. Film má nápady, ktoré nevie do svojho gulášu správne zakomponovať, je tu obrovské množstvo zbytočných odbočiek, koniec filmu necháva viac otázok než odpovedí a okrem toho ani raz ma film nenadchol. Ani raz vo mne nezanechal pocit, že by to všetko malo nejaký zmysel. Že by sme sa k niečomu konečne dostali a mali tu aspoň zle spracovaný film, ktorý ale mal aspoň nejakú víziu. Možno, že tam nejaká vízia bola, no v rukách Marcusa McColluma utrpela ťažký pád na dno a už sa z toho nedokázala pozviechať. Film je absolútne bez duše, postavy sú tu len preto, aby tu nejaké boli a na konci som zhodnotil, že máte 2 možnosti toho čo sa stalo. A úprimne je jedno, ktorú si vyberiete, lebo obe sú mizerné. Ak chcete film s podobnou témou, ktorý ale reálne so svojou víziou aj niečo urobil a dokázal ma udržať v napätí, tak si radšej pozrite "Hide And Seek". Myslím si, že je to miliónkrát lepší film, než toto. Ak sa vám toto z nejakého dôvodu páčilo, tak super. Ja sa ale budem od tvorby Marcusa McColluma po tomto filme držať čo najďalej. Hodnotenie: F ()