Lupin

• Francúzsko Arsène Lupin
Dráma / Krimi / Mysteriózny
Francúzsko / USA, (2021–2023), 13 h 6 min (Minutáž: 41–52 min)

Predloha:

Maurice Leblanc (kniha)

Omar Sy, Vincent Londez, Shirine Boutella, Nicole Garcia, Antoine Gouy, Clotilde Hesme, Hervé Pierre, Ludivine Sagnier, Soufiane Guerrab, Vincent Furic (viac)

Klasický francouzský příběh o zloději gentlemanovi a mistru převleků jménem Arsène Lupin v moderním pojetí. (Netflix)

Recenzie používateľa Lachtaan k tomuto seriálu (3)

Série 1 (2021) (S01)

Lupin je takovým francouzským pokusem o národního tahouna na nejpopulárnější streamovací službě a já musím říct, že mu tenhle status vůbec nemůžu upřít. Více než scénáristicky promyšlený je Lupin hlavně divoký, svižný a neutichající a přesně po tom konzumní společnost zejména prahne. Zastánci promyšlených a opravdu kvalitních kousků tady budou hodně remcat, ti, co se ale chtějí pobavit a odpočinout si, se budou jedině kochat. [viděno na Netflixu] ()

Série 2 (2021) (S02)

První lednová polovina byla schválně otevřena natolik, aby se minimálně celá Evropa (netuším, jak si seriál vede ve zbytku světa) těšila na finální rozuzlení. Já se přiznám, že mi tenhle seriál ve svém uvedení vůbec nelákal, boom kolem jeho nynějšího návratu mě ale zlákal natolik, že mi netrvalo příliš dlouho jej dokončit. Všehovšudy je první část rozhodně poutavější, Omar Sy je ale takový borec, že bych bral jakékoli pokračování klidně zase do maximálně půlroku. [viděno na Netflixu] ()

Série 3 (2023) (S03)

Okázalý francouzský zloděj a mystik s tváří sympaťáka Omara Sye se vrací, aby ukázal, že Netflix umí investovat i v evropském prostředí a když si dá ty dva roky na čas, dokáže slušný seriál posunout na level vypiplaného, protože co se týče vizuálu a kamer, je se tu čím kochat. A ve finále i scénářem, který stále ví kudy kam, netočí se v kruzích a tváří se, že chce o Assanovi ještě leccos vyprávět. Tak snad nejdéle za další dva roky. [viděno na Netflixu] ()

Hra na oliheň je největším hitem Netflixu

Hra na oliheň je největším hitem Netflixu

13.10.2021

Streamovací služba Netflix má nového krále. Stalo se jím jihokorejské drama Hra na oliheň, které za první měsíc vidělo zhruba 111 milionů domácností. Neuvěřitelný virální potenciál tak vyšoupl seriál… (viac)