Skeptický hematolog zažije sérii nevysvětlitelných událostí a proti svojí vůli se stává nepostradatelným účastníkem vyšetřování paranormálních jevů. (Netflix)

Recenzie používateľa helraiser k tomuto seriálu (7)

Paranormal (2020)

Moc jsem od toho nečekal, ale na konec jsem opravdu mile překvapen. Tahle exkurze do Egypta se docela povedla a je nám naservírována docela zajímavě podaná duchařina s přídavkem. Místy to je opravdu atmosférické, ale bejt tam méně Digi triků, tak by to bylo ještě lepší. V každém případě se jedná o slušnou podívanou a jasný nadprůměr a fandům ne jednoduchých hororů by to rozhodně nemělo uniknout. ()

Mýtus o domě (2020) (E01)

První díl splnil svou úlohu a navnadil na další sledování. Nejlepší části dílů se odehrávají v minulosti, které mají povedenou atmosféru, duch malé holčičky byl super. Uvidíme jak se to rozjede dál, zatím takový koukatelný průměr. ()

Mýtus o faraonově kletbě (2020) (E02)

V každém případě o dost lepší než první díl. Ve hře je faraonova kletba a příběh ze starého Egypta, takže oproti minulému dílu značné oživení a docela zajímavé téma. Místy i dost napínavé, pokud o pitvu mumie či závěrečná sekvence v chrámu byly super. Uvidíme co nás čeká příště. ()

Mýtus o strážci jeskyně (2020) (E03)

V každém případě se jedná zatím o nejakčnější a zároveň nejkrvavější díl, který neskutečným způsobem zabíjí naprosto otřesné digitální obluda a neskutečná neschopnost hlavního hrdiny. Na druhou stranu se člověk při sledování nenudí, tak to na ten průměr s odřenýma ušima dosáhne, ale oproti minulému dílu slabota a krok zpět. ()

Mýtus o najádě (2020) (E04)

Spíše rodinné duchařské drama bez happyendu. Průměrná podívaná která nijak nenudí, ale nejedná se ani o žádnej zázrak, koukat se na to dá ovšem úplně v pohodě. ()

Mýtus o inkubovi (2020) (E05)

Nejhororovější díl a zároveň zatím nejlepší. Má to akci, atmosféru a pořádnou mytologickou potvoru která dá hlavní postavě pořádně zabrat a navíc vypadá opravdu slušně. Bavilo a před finálový díl nemohl dopadnout lépe. ()

Mýtus o domě: Návrat (2020) (E06)

Jednoznačně nejlepší díl z celého seriálu. Mělo to nápad, atmosféru a spád. Vše se vysvětlilo a perfektně do sebe zapadlo, takže jako celek to dopadlo uspokojivě. ()