Mikýřova úžasná pouť internetem

(relácia)

Za časů dávných bohů, hrdinných náčelníků a králů, neklidem zmítaná země zrodila hrdinu. Byl jím Mikýř, mocná princezna, zocelená žárem bitev. Síla... vášeň... nebezpečí. Jeho odvaha změní svět. A nebo taky ne. Martin Mikyska dal vzniknout na místní poměry ojedinělému formátu, ve kterém se týden co týden věnuje tématům, které hýbou českým internetem. (MALL.TV)

wwwFINKcz

... už leta letoucí lámu hůl nad každým pokusem o současnou zábavu. Prostě fakt nic. Možná tu byl tak akorát Tonda Blaník, vypotřeboval se. Máloco mě vůbec stojí za nějakou zmíňku, natož pochvalnou, tady v komentářích. Je mi 44 a jsem už dost vybíravej. Ale protože nejsem nikdy předpojatej, tak jsem si bez předsudků MÚPI pustil - a byl jsem teda perplex. Dokonalej mix "trash" fórků, sarkasmu, i poučnýho koukání, se spoustou hudebních, video, filmovejch, internetovejch skrytejch i zjevnejch odkazů (fakt pro labužníky). Nemám slov. Jsem zvědavej, jak dlouho tomuhle pokladu vydrží dech. Ale to, co jsem viděl doposud? Naprosto smekám a držím pěsti dál!!!! ()

NinetyOne

Všechny 'try not to laugh' videa sjedu bez jedinýho mrknutí, nerozesmějou mě komedie s Willem Ferellem, Jackem Blackem, dokonce ani žádný Troškovy výtvory. Humor českejch youtuberů je tak dekadentní a nucenej, že se tomu obloukem vyhýbám. Pak jsem nevim kde narazil na tohle a v některejch momentech jsem se i docela usmál, o pár dní pozdějš jsem u jeho jinýho videa vyprsk smíchy. Nejdřív sem si řikal, že Kovymu uteklo ze sklepa jeho utajovaný dvojče, ale dopadlo to nejlíp, jak mohlo. 400%. ()

FakinAdsso

Česká kinematografie by se měla přesunout z většinové části do rukou internetových tvůrců. Šarlatán byl fajn, ale má to na kluka, co odhaluje Šarlatány? Nemyslím si a dávám jedenáct z devíti. ()

InsulinBoy

Uctívejte našeho lorda. Bez pochyby nejlepší internetový pořad s humornou tématikou. Mikyska v necelých třech desítkách epizod tohoto pořadu rozválcoval svými argumenty víc lidí, než co dělníci na D1 uváleli za 50 let asfaltu. Skvělou editaci a humor taky zkrášluje zapojení fanoušků do show a živá vysílání. Bez pochyby 5 hvězdiček, shut up and take my money. ()

PowPow

Takhle by měl vypadat komik dvacátého prvního století. Inteligentní, řeší aktuální témata, nepoužívá stokrát obehrané fórky, skeče jsou rychlé a úderné bez hluchých míst, a celé to vylepšuje nekonvenční moderní vizuální stránkou. Ať chcete nebo ne, okamžitě si ho zapamatujete. ()

MarekTulen

Tomuhle se nemá co vytknout, tolik komedie, tolik informací, tu není nic špatně. Tohle je zlato internetu a i když vám některé názory nepřijdou správné, vtipy furt naprosto perfektní a nějaké to info navíc do svého života získáte. Mikýřova úžasná pouť internetem je naprosté zlato. ()