Síťoviny

(relácia)
Publicistický / Komédia
Česko, 2020

Martin Jirman a Marie Radostová jsou tu proto, aby vám neunikl žádný žhavý trend ze sociálních sítí. S námi nebudete out! Jaký status otřásl Facebookem, jaké vyfiltrované fotky zaplavily Instagram, kdo se ztrapnil na TikToku a které celebrity přestřelily napříč sítěmi? To se dozvíte v našem svižném zpravodajství a nepřijdete ani o zvířátko na konec. (MALL.TV)

easaque

1* Na MallCZ se už nějaký čas vysílá pravidelné zpravodajství o žhavých trendech ze sociálních sítí. K tomuto pořadu se stavím stejně jako k Mikýřově úžasné pouti internetem a tudíž jsem rád, že nejsem závislý na tomto stylu života a ani ho nebudu podporovat. Jejich humor mi nesedí a myslím, že takové pořady zvedají sledovanost i těm, které kritizují, takže proč....? [ PŘÍBĚH: X /// SMYSL: X /// ATMOSFÉRA: 1 /// TEMPO: 3 /// ORIGINALITA: 0 /// NÁLADA: 3 /// ART: 0 /// STYL: 0 /// CASTING: X (3*MAX) ] ()

jujec

Žádné sociální sítě nemám, ale na tento pořad se rád dívám, právě kvůli neotřelému stylu moderování. Sice často netuším, o čem nebo o kom moderátoři mluví, ale jejich pojetí"zpravodajství" mě prostě baví. ()

papaguy

Pokud se moderátorské duo rychle nezprofesionalizuje, nikdo s mozkem na to koukat nebude. Vzhledem k cílové skupině tím nemyslím, že mají přestat dělat voloviny. Doporučil bych nějaké kurzy výslovnosti a herectví. ()