Šestnásťročný Bobby to v živote nemá ľahké. Ako dieťa prišiel o matku a teraz navyše zhodou nešťastných náhôd zapríčinil smrť mníšky. Tým rozpútal reťaz nadprirodzených udalostí, ktoré ho vedú pomaly, ale isto k bránam pekelným. (beso74)

ricci.s

Príbeh o študentovi, ktorý nešťastnou náhodou zavinil smrť mníšky, a odvtedy sa rozpútalo peklo. K tomuto hororu som síce pristupoval so značným odstupom (Tomaselliho hororová tvorba mi veľa nehovorí, navyše tie hodnotenia...), ale tomu plagátu na imdb som neodolal. Výsledok je priemerný, čo je teda celkom milé prekvapenie. Je to síce dosť lacné a gore tiež za veľa nestojí, ale ten film sa tak urputne snaží vydesiť, až sa mu to chvíľami darí (za zmienku stoja najmä snové pasáže a masky). Navyše démonická mníška sa tak často nevidí. Po hudobnej a atmosferickej stránke to celkom funguje. ()

Campbell

Tomaselli i přes to že dávám znova jeho filmu "jen" 3*, tak musím říct že jeho filmy ve mě vzbuzují nepříjemný pocit. A ne jinak tomu je tady Desecration je nepříjemný film hudba, atmosféra a rekvizity tu jsou vážně kulervoucí. Zvuky přidané do filmu jsou též poměrně nepříjemné. Tomaselli je hodně zručný v těhlech ohledech a umí si film řídit. Nicméně co se ve filmu vyloženě nepovedlo je smrt jeptičky, vymyslel bych 100 lepších způsobů než tenhle výsměch. Nicméně slušný horor který ve mě vyvolal nepříjemné pocity. ()