Čtyřdílný fiktivní thriller Přes mrtvoly pojednává o energickém a charismatickém politikovi jménem Peter Laurence (Hugh Laurie). Peterův profesní i soukromý život se vinou jeho rivalů zdánlivě rozpadá. Zatímco na povrch vyplouvají jeho osobní skandály, Peter bez pocitů viny a lítosti obratně balancuje na tenké hranici mezi úspěchem a katastrofou. Bezostyšně si jde za svým cílem, zatímco se jej soupeři snaží zničit. Okolnosti však ukazují, jak těžké je pro člověka i společnost uniknout vlastní minulosti. Dokáže se Peter vymanit ze spárů svých démonů a znovu zvítězit, když na každém rohu číhají nepřátelé? (HBO Europe)

Recenzie používateľa Locksley k tomuto seriálu (3)

Přes mrtvoly (2020) odpad!

Kdyby měl House slovník jako v Avenue 5, bylo by to koukatelný. Feministická sračka! ()

Epizoda 2 (2020) (E02)

Hnusný, feťácký vězeňkyně udělají bordel a pak se diví, že dostanou flastr navíc. Mám je litovat nebo co?! Feťácká dcerunka neustále pičuje, jak je fotr hroznej. Mám ji litovat nebo co?! ()

Epizoda 3 (2020) (E03)

A ty hnusný feťácký vězeňkyně furt pičujou. Hnusná feťácká dcerka furt pičuje. K tomu se přidala další dcerunka, která už nefetuje, ale hnusná je pořád. Tahle série míří do odpadu! ()