JamesSi odpad!

Jeden z nejstupidnějších filmů, který jsem viděl. Od producenta anti-potratových filmů Kena Del Vecchio (Life Zone a další) přichází film, který je celkem potratem. Co to sakra je? Má to být wrestlingový vánoční film pro děti. Ale je? Je to vanity projekt pro 11-ti letého? Části filmu jsou na 100% home movie a nebo YT vlog. Zároveň se zde zmiňuje léčba autismu amputací jazyku? Mluví se o sériových vrazích? WTF. Je tu člověk s 180 IQ, který se chová hůř než člověk s Downovým syndromem. Hlavní zápletka filmu je, že 11-ti letý kluk, který je wrestler, který je fotbalista se snaží natočit film pro kamaráda, aby ho dostal z kómatu (???). Myslí si, že jeho film ho tak rozesměje, že se z něj probudí. Díky tomu se vykašle na wrestlingovou kariéru (???), což mu většina lidí rozmlouvá, protože se jeho kamarád nemusí probudit, když uvidí jeho film (???). Skupina stárnoucích herců chce hrát v jeho filmu, protože si myslí, že jim to nakopne kariéru (???). Kamarád v kómatu není v nemocnici, ale u nich doma, protože v NEMOCNICI UŽ NEVĚDĚLI CO S NÍM DĚLAT. Myslel jsem si, že je to uděláno kvůli tomu, že nemohli natočit scény v nemocnici, ale TO NENÍ PRAVDA, JELIKOŽ JINÉ SCÉNY JSOU NATOČENÉ V NEMOCNICI. Natáčení filmu se stane mimo obraz. Pak to střihne na na herce, kteří jsou naštvaní/žárlivý (a převlečení za Grinche Jima Carreyho a Satana Klauze), tak šlohnou film na HARDDISKU (???). Sledujeme film, který natočil kluk. V něm sledujeme někoho v psychiatrické léčebně, kde právě probíhá SOUD. Zároveň jsou tam sprostá slova, která jsou vypípaná (?). Řeší se, že někdo zastřelil někomu syna. Takže se tvůrci snaží říct, že 11-ti letému wrestlerovi přijdou nejvtipnější blázni v blázinci. Nyní se stříhá mezi herci, který ukradli hardisk a filmem. Používá se tedy křížový střih, aby jsme byli profesionální (což nevím jestli se o tomto filmu dá říct). Potom se vrátíme na mladáho wrestlera, který se dozvídá o krádeži a zjišťujeme, že jeho otec odlétl do Konga (toho v Africe), aby bojoval se slonem (???), Herci mezitím vydírají rodinu. CHTĚJÍ MILION DOLARŮ za vrácení filmu. A samozřejmě naši hrdinové se rozhodnou jim milion dát. Mezitím sledujeme scénu z filmu, kde si blázen myslí, že panenka s melounem je těhotná A TAK VEZME OBŘÍ KLADIVO A ROZMLÁTÍ TEN MELOUN. V této scéně také zazní slovo "Fuck" téměř necenzurované. Dále otec hlavního hrdiny volá, že v Kongu probíhá převrat, kde se lid snaží porazit komunistického diktátora. A samozřejmě se o převrat pokouší wrestlingovým zápasem s diktátorem (???). Nic z toho nevidíme, jen slyšíme v rádiu. Hrdinové se modlí, aby se film vrátil. Otec volá a v pozadí slyšíme výstřely. Takže rodina se rozhodne dát milion dolarů hercům a nastane scéna, kdy záporáci a klaďasové se hádají jak vyhláskovat slovo BEAR. Klaďáci vytáhnou pistole, otec-wrestler se vrátí, protože jeho souboj se slonem se zrušil "JELIKOŽ SLON BYL ZBABĚLEC A KOMUNISTA, MOŽNÁ I SOCIALISTA". Všechno dopadne dobře. Herce zavřou do vězení v Kongu, až zčernají (???). "Je to Kongo v Mexiku?" ptá se herečka. Hrdinové přehrávají klukovi v kómatu film. Ten se však neprobudí, pravděpodobně protože film nebyl vtipný. Avšak náš dětský hrdina-wrestler vyřeší kóma tak, že na nemocném provede speciální wrestlingový útok. "Je to Vánoční zázrak!" Následují 15-ti minutové titulky, aby film měl 90 minut. Co to kurva bylo? Mělo to být pro děti? Sprostě se tam nadává, v jedné scéně je místnost celá pokrytá krví a řeší se tam komunismus v Kongu. Mělo to být pro dospělé? 70% filmu je výplň a postavy se pitvoří jak Michal Nesvadba na párty pro děti. Tenhle film je unikátně špatný a napomezí mezi 5* a odpadem! Ale jelikož mi po shlédnutí bylo na chcípnutí, tak asi spíš ten odpad. () (menej) (viac)

v.indruchova odpad!

vůbec nechápu jak něco takového může vzniknout. Po dodívání se na něco takového chápu, že si lidé myslí že celá civilizace jde do háje. Naopak si myslím, že si uvědomíte jak  máte supr život. I když ..Sedět popíjet pivko nebo hrát s babkou karty je tisíckrát lepší než tento film. ()