Naked Cannibal Campers

Trevor

Trojica kamarátov nepočúvne radu miestnej správkyne parku a vydá sa chytať ryby do západnej časti parku...boli momenty keď miestami film pripomínal Dom tisícky mŕtvol, najmä kamerou, potokmi krvmiči naivnými rozhovormi. A potom práve tieto naivné rozhovory a postavy ťahali film až k hranici odpadu. Ako sa to tu už spomína najmä amatérske efekty v závere rozhodli o nakoniec tak nízkom hodnotení aj keď sa vo filme našloniekoľko ozaj veľmi dobrých pasáží... ()

pornogrind

No to zas bylo něco. Zdejší odpadový hodnocení mě varovalo. Já ale i tak občas zabrouzdám do odpadových vod, protože i tady se dá najít slušnej úlovek. Tady tohle je ale fakt špatný. Tenhle film se naštěstí nebere moc vážně a je to poznat i na výkonech (ne)herců. Sem tam se ve filmu objeví nějaká hláška či vtipná scéna. Je škoda, že to nefunguje ani jako horor ani jako komedie. Vyloženej odpad to není ale taky to není nic co by stálo za vidění. Ztráta času. Kdyby alespoň ty děvčata(čarodějky) byli pěkný. ()

moviefan4

Po veľmi dlhej dobre úžasný príklad čistokrvného Bčka ktoré sa na nič nehrá, neberie sa vážne a je vyrobené pre zábavu. Za mňa plný počet a veľké nadšenie lebo pri Bčku som sa veľmi dlho takto dobre nepobavil. Je vidieť že Sean Donohue je veľký milovník hororu keďže sa nechal inšpirovať talianskou horor porno érou, ktorá tu bola silno vidieť. Humoru tu bolo mega moc hlavne pri efektoch, dialógy typu Yoda a Budha, znovu oživenie a veľké finále. Za mňa úžasný príklad zábavného Bčka ktoré slúži na relax a zábavu. ()

Kudly4

Tři kamarádi jedou rybařit do jakéhosi kempu, kde narazí na prdelaté, ceckaté kanibalky. Už úvod dá jasně najevo, že se jedná o strašně amatérský céčko. Holky ani pěkný moc nejsou, jsou to typické postavy do US porna. O nějakém Gore, se tu nedá vůbec mluvit, natočeno je to celé for fun. Hvězda alespoň za tu nahotu, která tvoří polovinu filmu, druhou jsem chtěl dát za snahu, ale to "akční" finále plné amatérských efektů, bylo ultra trapný a zbytečný, takže nasrat. (3. hodnocení, 2. komentář) ()

oveckaoa odpad!

Tohle je takový trash, že i hodnocení odpad je proto dobré Imdb 45 ze 100 (nechápu). 3 později 4 šlápoty žijí kdesi v lese tam narazí na 3 chlápky co zde šly rybařit a sežerou je do toho se zaplete bůhví z kama jakýsi chlap co si hraje na Yodu a jeden chlápek co přežil svou smrt. Minimálně 30 minut z 55 se tam kecá o úplných hovnech nebo sledujeme ty ženské jak se houpou na houpačce (úplně zbytečná scéna asi chtěl natáhnout stopáž nebo já nevím jaký měla smysl) případně jak se společně sprchují. Triky jsou příšerné všechna ta krev a urvané končetiny vypadají příšerně , když si vzpomenete na Tromu tak tohle je ještě několikanásobně horší schválně mě zajímal rozpočet bohužel to není zveřejněno. O konci se ani nevyjadřuji prostě to se musí vidět , když 3 pipky střílejí po 2 chlápcích a vypadá to hůře než, když si malé děti hrají na kovboje a indiány. 0 procent ()