Maličký svět

• USA Tiny World
Z nakrúcania

Tato dokumentární série, kterou namluvil Paul Rudd, ukazuje maličké, méně známé tvory z živočišné říše a pozoruhodné způsoby, kterými dokážou přežít. (Apple TV+)

Recenzie používateľa swenyx k tomuto seriálu (15)

Maličký svět (2020)

Super minisérie, spoustu zajímavých informací, zvířata co jsem častokrát nikdy neviděl a do toho ještě super vypravěč. Pěkný dokument. Apple dokumenty (ač jich není moc) jsou fakt parádní. ()

Série 1 (2020) (S01)

Minisérie o malinkých zvířatech, které se často nikde nezmiňují. Každý díl po půlhodince takže ideál, že to není moc dlouhý. Záběry jsou samozřejmě nádherný. ()

Savana (2020) (S01E01)

První díl v prostředí savany, vidíme myši dálnici, reálně jsem nevěděl že si dělají takovýhle cestičky a zvířecí myčku. Je pěkný jak si nějaká zvířata navzájem vlastně pomáhají. ()

Džungle (2020) (S01E02)

Tak housenka co napodobuje hada, to jsem ještě neviděl, zajímavá obrana. Fightící kolibříky jsem taky ještě neviděl, dobrej přepal :D Záběry zase neuvěřitelný takže 5/5. ()

Ostrov (2020) (S01E03)

Chudáci, v takovým hurikánu musí být dost těžké přežít. Musím říct že dramatická hudba při útočícím šnekovi byla k popukání. Nebyly tu pro mě tolik zajímavé zvířata, takže o jeden bod dolů. ()

Outback (2020) (S01E04)

Tančících pavouků s doprovodnou hudbou Macareny není nikdy dost, na to bych mohl koukat furt. ()

Les (2020) (S01E05)

Miliony cikád, velký brouci zápasí a myška co skáče 2 metry vysoko. ()

Zahrada (2020) (S01E06)

Asi zatím nejslabší díl, mám radši díly ve volné přírodě bez zásahu lidí, proto tohle bylo meh... ()

Série 2 (2021) (S02)

Opět paráda. Další várka malých tvorů. Každý díl zaměřen na jiný biom a jeho unikátní obyvatele ;) ()

Louka (2021) (S02E01)

Myška co leze po stéblech trávy, čmeláci,  vražedná kudlanka a člověk, kterej všem tvorečkům zničí domov. ()

Poušť (2021) (S02E02)

Mravenci co zadržují vodu v těle kvůli dlouhotrvajícímu suchu, interesting. ()

Jezírko (2021) (S02E03)

Rejsek lovící pod vodou, káčata crossují silnici a z pulců se stávají žáby, dobrej díl. ()

Deštný prales (2021) (S02E04)

Další díl je zaměřen na deštný prales na Madagaskaru. Jsou tu lemuři na tripu, nebo třeba kudlanka co vypadá jak list. Zajímavý díl ()

Korálový útes (2021) (S02E05)

Dokumenty pod vodou jsou něco co já můžu, takže záběry korálových útesů jsou jasných 5/5. ()

Duna (2021) (S02E06)

Konečný díl v poušti. Pavouk, co se kutálel jako míč, byl top. ()