Claire dělá pro neziskovku v Penamstánu, kde objeví známky připomínající to, co se událo v Raccoon City. Po vstupu do Bílého domu Leon zjišťuje, že tu zuří útok. (Netflix)

Hyssi

Začnu prvně plusy pak dám mínusy... Musím vyzdvihnout skvělou animaci, která je na styl resident evil 2, 3 remake. A docela i solidní děj, toť vše z plusů... Mínusy : Očekával bych asi více akce, nelíbí se mi protínání třech dějových linek, přeci jen 26 minut je na tohle hodně málo... A očekával bych více samotných zombíku... Ovšem jinak v celku příjemný start... [55 %] ()

Kubakomi

Žádnou hru ze série Resident Evil jsem zatím nehrál a původní filmy jsem taky neviděl. V příběhu celého univerza se orientuji jen okrajově, takže hodnotím jako nezávislý a ničím neovlivněný pozorovatel. Tudíž musím říct, že se mi první díl dost líbil. Akce, napětí, jumpscare, bravurní animace. Akorát 26minutový díl se hodnotí dost těžko no, pokud se jedná o takový žánr. Ale zatím pecka ()

Jakub.Holien

Sérii Resident Evil mám opravdu rád. Jak hry, tak i přes jejich neduhy i filmy. Infinite Darkness na mě působí divným dojmem. Počkám si jestli se mé teorie ohledně příběhu potvrdí, ale bojím se že ano. Nedokážu si představit, že by značka RE dokázala ve filmové nebo seriálové tvorbě nějak překvapit a přinést něco nového. Jo a pro GameboyNES všechno co je o zombie nemusí být jenom o zombie, vždy je příběh na okolo a stále lepší vykonstruovaný akční zombie thriller než Back4Blood ve filmové verzi. ()